Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Pokojný čas vánoční, vážení čtenáři ...

Je to tak, zase jsme vážení čtenáři o rok starší, nezbývá než se s tím smířit a radovat se z vánočních svátků i příchodu nového roku - kdoví, kolik jich má každý z nás ještě před sebou. Proto rychle pryč od počítače, utíkejte za svými blízkými :)

MOC děkuju vám všem za přízeň k tomuto mému nezvyklému osobnímu internetovému blogu, vydrželi jste se mnou toho docela dost a ne vždy bylo určitě jednoduché má slova "spolknout". MOC děkuju vám, kteří jste mě povzbuzovali a podporovali, jsem vám za tuto podporu nesmírně vděčný - ani možná netušíte, jak je taková podpora pro člověka důležitá. MOC děkuju mnohým z vás, s kterými jsem se setkal, třeba to ani netušíte, ale řada těchto setkání mě velmi obohatila - jen díky nim jsem měl tolik chuti do psaní, focení, točení, nahrávání, cestování. A MOC děkuju vám všem, s kterými jsem měl to štěstí spolupracovat, byli jste výborní, jen já to občas kazil, budu se snažit polepšit. 

Užívejte si vánoční svátky i poslední dny roku 2009, snad nás tyto dny přinutí trošku méně bláznit a naopak se spíš zamýšlet nad tím, co od zbývajícího života čekáme, jak ho chceme prožít. Přemýšlejte dobře, ani jediný den se nebude opakovat.

Také přemýšlím, třeba nad tím, jak dál s těmito stránkami, jak dál se svým psaním, aby mělo pro druhé co největší smysl. Určitě už nebudu stránky aktualizovat tak často, určitě už nebudu jezdit ani po tolika akcích - byly to mnoho desítek cest a tisíce hodin ve volném čase. Ničeho z toho ale nelituju. Rád bych se pustil do knížečky o Slovácku a lidech, kteří tady žijí. Nashledanou tedy na začátku roku 2010 tady na stránkách. A nashledanou v polovině ledna 2010 v časopisu Krajem svatého Antonínka, na kterém nyní pracuji.

RB 
radekbartonicek@klikni.cz
602 433 970

Ps.Ti, kteří mně správně vyčítají, že se tady na stránkách často omlouvám, budou mít další důvod k výčitkám. Ale musím se omluvit. Omlouvám se vám všem, který jsem neposlal fotky, neodepsal na mail, nezatelefonoval, neozval se kvůli slíbené schůzce. Mám pocit, že celý rok byl jeden střemhlavý let z vysoké skály, během kterého nebyla šance na zastavení. Už teď vím, že rok 2010 takto rozhodně prožít nechci... Těším se na klidné, pohodové a neuspěchané setkání s mnohými z vás...