Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Podpořte v hlasování Slováckých novin Petru - souboj krásek je hodně těsný!

To jsem dopadl, to jsme dopadl, to jsem dopadl. Nemám rád soutěže krásy, nemám rád soutěže narozených miminek, nemám rád internetové diskuse, které podobné soutěže doprovázejí. Mám pocit, že v případě soutěže krásy můžou tyto soutěže dost zranit některé dívky, v případě miminek jejich rodiče. Ale přesto - neproklínejte mě příznivci podstaty těchto stránek, tedy příznivci tradic, folkloru, portrétů pamětníků, duchovního života a "starého" Slovácka. Dnes udělám výjimku :)

Pokud nejste vážení čtenáři proti, podpořte jednu z dívek soutěže krásy Slováckých novin, soutěž je dost dramatická a jde do finále. Konec hlasování je už teď ve středu 19:00!!! Podpořte jednu dívku podle své "chuti", pokud nebudete proti, doporučuji tu se jménem Petra :) HLASUJTE TADY PRO PETRU - když každý Lhoťan, který chodí na stránky, pro Petru klikne, nemůže nevyhrát  :)

Její fotka je tady 

Pokud byste byli podobně "gramotní" jako já, dávám ještě vysvětlení. Když se vám otevře stránka, hlasování je vpravo nahoře, jsou tam jména čtyř dívek, Petra je uvedena první a zatím je v hlasování druhá. Vysvětlení dávám proto, že já to hlasování pochopil až po dvaceti minutách :) Hlasovat můžete z jednoho počítače jen jednou, ale za to každý den! Tak zkuste oběhnout počítače v nějaké větší firmě :)

Ještě bych měl vysvětlit, proč pro Petru. No asi hlavně proto, že je také z naší Lhoty :) Ale také je to hezká (a prý i velmi hodná) holka, kterou jsem potkával  na našich tenisových kurtech - byť naposledy jsem ji spíš zahlédl v hospodě, asi ale jen náhodně procházela. Určitě od jara zamíří opět na kurty, ženským rozhodně nekonečně víc sluší tento nádherný bílý sport než naše lhotská - byť vkusně rekonstruovaná - hospoda :)

Jsem zvědavý, jak hlasování dopadne, Petra má v novinách dost povedenou fotku. Pěknou fotku má ale také dívka, která zatím vede. A jelikož mám rád i Hlučany, chtěl bych upozornit i na jejich favoritku, ta je zatím až čtvrtá, ale myslím, že doplácí právě na fotku, je na ní vyfocena špatně, ve stínu a příliš vrchním pohledem - ale líbí se mi, že mezi její záliby patří přítel :) Hlučané, i když je vás v tom Hluku puku na buben víc, ne, abyste překlikali Lhoťanku :)

Tak to je vše, dosud jsem vůbec nevěděl, že taková soutěž ve Slováckých novinách je. I když mám redakci novin rád a pravidelně do nich píšu, moc je nekupuju, je tam totiž strašně moc informací mimo region, které automaticky musím vyhazovat. Promiňte nový okresní šéfe Pavle Bohune i nový divizní šéfe Martine Nevyjeli - snad mně ty sloupečky nezrušíte :)

RB