Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Podívejte se na další vystoupení žáků hlucké školy - pokračování akademie (doplněno v pátek!)

Už o víkendu jsem dával na stránky videoukázky z vystoupení žáků Základní školy v Hluku na jejich akademii, která proběhla za velkého zájmu veřejnosti v neděli. Tady je pokračování videoukázek, fotky přidám později, pro zájemce mám nahraná také některá vystoupení ze čtvrtka, kdy byla generálka. Článek k akademii a taktéž 80. výročí budovy hlucké školy vyjde v lednovém čísle časopisu Krajem svatého Antonínka.

Pokud máte čas, podívejte se prosím na vystoupení všech tříd a s klidem do diskuse napište, kdo se vám líbil nejvíc! 

RB

 

Tady je prosím školní sbor paní učitelky Zdeňky Hájkové:

 

Tady je cimbálová muzika ZUŠ pod vedením pana Říhy, později se přidá i Hluboček, který vede paní učitelka Michaela Hrdinová:

 

Tyto školáky připravoval pan učitel Pavel Žajdlík, tělocvikář. Jak jsem se dozvěděl, kluci nacvičovali i v sobotu, což jim určitě pomohlo, jak uvidíte, dokázali věci, které dnes u děcek na škole moc často k vidění nejsou. No, a měl bych pro mladší čtenáře dodat, že šlo o jakousi připomínku dřívějších spartakiád. V "akci" jsou kluci ze 7. B a osmáci z "áčka" i "béčka".

 

 

 

 Čarodějky z předměstí v podání 2. B, kterou má na starosti paní učitelka Sovišová.

 

 

Né, pětku ne, říkají tady prostřednictvím reprodukované písničky žáci 4.B, které připravovala paní učitelka Hajová.

 

 A toto jsou už páťáci z 5. B, s nimiž pracuje paní učitelka Bílková. Třída se inspirovala soutěžemi, v nichž se hledá talent.

 

 Pochopitelně, nezapomněl jsem ani na deváťáky, toto je 9. B, kterou vede paní učitelka Botková, a v jejich podání koloběh života od miminkovské flašky na pití a po svatbu.


 

.. tak to je snad všechno, pokud jsem na někoho zapomněl, ozvěte se prosím !!!

 

Já zapomněl na prvňáčky !!!!! Ach jo, ach jo ! :) Tady jsou !!! Chudáčci to měli těžké, když se totiž postavili na "start, selhala technika, oni museli odejít a vystoupit později - až se muzika vypálila na nové CD, které šlo přehrát.

 
A tady je už vždy usměvavá paní učitelka Hanka Jackivová a její třeťáci - z áčka. A s nimi nesmrtelný Jiří Suchý s Babetou, která šla do světa ... 
  

 

 

Tady jsou prosím ještě šesťáci, omlouvám se, že jsem na ně zapoměl!

 

A ta samá omluva putuje také sedmákům! Obě  vystoupení stojí za pozornost!