Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Pár poznámek

Čas od času se zřejmě objeví na stránkách tato podivná "fotečka" (co vidíte v náhledu vlevo) s tímto titulkem, čímž budu dávat najevo, že mám pár slov čistě k provozu stránek.

Tentokrát bych chtěl upozornit, že jsme přes víkend řešili ještě přístup do administrace článku (tedy možnosti jejich upravování) - to je nyní vyřešeno, takže už nic nebrání v plném provozu stránek, včetně jejich doplňování fotami a texty.

Věřím, že brzy k nim přibude i možnost dávat na stránky zvuky a video, velmi mi na tomto záleží, protože je mi stále jasnější, že pohyblivé a ozvučené obrázky nemůže mnohdy nic nahradit. Můžete fotit a psát jak o život, ale stejně pak uvidíte video (pokud je dobře udělané) a ucítíte atmosféru mnohem lépe než přes fotky a texty.

Na stránkách budete poměrně často narážet také na sportovní články. Jejich autorem je můj kamarád Staňa Dufka, který ma na stránkách své speciální "okénko". Jsem si vědom, že sport má docela daleko k hlavnímu zaměření těchto stránek, ale se Staňou jsme se domluvili, že zatím sport na stránkách ponecháme. Našel si totiž už své početné a věrné čtenáře, kteří byli na stránky zvyklí už v jejich původní podobě.

Nakonec se omlouvám, že řadu fotek jsem do některých článků stále nedoplnil, ale potřebuji více času. Mezitím jsem už totiž nafotil další věci (např. soutěž dětí ve zpěvu), takže fronta nezpracovaných fotek narůstá. A mezitím se blíží uzávěrka časopisu a dalších věcí. 

A poslední věc: Děkuji vám za mejlíky k novým stránkám, budu vděčný za další - zejména za návrhy na další vylepšování. Určitě chci ještě pohnout s vrchními "okýnky", stále přemýšlím, do jakých skupinek vlastně články a fotky rozdělovat.

Tak, a to je vše - konec provozních poznámek! A už aby tady bylo teplo!!!!!!!!!!!!!

 

RB