Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Otmar Oliva má výstavu v Ostrožské Nové Vsi!

Z Ostrožské Nové Vsi mi přišel mejlík s pozvánkou, která určitě stojí za pozornost. v Ostrožské Nové Vsi totiž bude vystavovat muž, kterého s klidem můžeme označit za opravdou osobnost našeho regionu - sochař Otmar Oliva.

Mnozí o něm mnoho vědí, ti, kteří přece jen takový přehled nemají, najdou nejlepší informace na jeho osobních stránkách, stačí kliknout TADY.

K výstavě, panu Olivovi a mnoha informacím kolem něj se vrátím později, po otevření výstavy, kdy vám ukáži i několik vynikajících fotek Lenky Fojtíkové z Blatnice, která před časem pana Olivu fotila. A samozřejmě nebude chybět ani v Časopise Ostrožska a Horňácka.

Ostrožské Nové Vsi, a především tedy tamnímu nadšenci panu Botkovi, se daří ukazovat v obci mnoho zajímavého umění - v tomto nezbývá než Novovešťanům tiše závidet... A TADY je pozvánka na vernisáž, jen na ni organizátoři nenapsali čas vernisáže - tedy v pět odpoledne...

RB

 

Ps. Bohužel nemůžu nějak dostat pozvánku na stránky, a tak se kliknutím dostanete na stránky Mikroregionu Ostrožsko, kde je pozvánka také... Ale věřím, že tyto stránky mikroregionu sledujete už pravidelně, právě ony se stávají místem, kde najdete anonce na co nejvíce akcí v našem okolí...