Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Nevídané. Hráč mužstva učitelů inzultoval na hřišti fotbalistu

Staří páni Lhoty utkání nedohráli

Ze hřišti v Sadech odešli pět minut před koncem, když hráč mužstva učitelů - který ale sám učitelem není - Jaromír Smělík, poslal tvrdou ranou pěstí k zemi jednoho z hráčů Lhoty.

V pondělním přátelském zápase Starých pánů Lhoty proti mužstvu 1. FC 1592 (tak se nazývají učitelé škol v Uh. Hradišti a okolí) na hřišti v Sadech se stalo něco nevídaného a něco, co nemá se sportem vůbec nic společného.

Do konce zápasu chybělo pět minut a Lhota vedle 3:2. Na zákrok záložníka Lhoty proti hráči s číslem pět Jaromíru Smělíkovi, který byl sice ostřejší, ale nijak zvlášť záludný ani sprostý, reagoval Smělík neuvěřitelným způsobem - tvrdou ranou pěstí na čelist poslal hráče Lhoty k zemi. Výsledek: plná pusa krve, roztržený ret a následné šití si v nemocnici vyžádalo deset stehů.

Jenom díky hráčům obou mužstev se Smělík nedočkal linčování v podání některých rozzuřených fotbalistů Lhoty. Po této boxerské vložce odmítli logicky Lhoťané pokračovat ve hře.

Z totálního zkratu tohoto nekantora v dresu učitelů byli evidentně v šoku i jeho domácí spoluhráči. Polehčující okolnost pro Smělíka byla následná omluva zraněnému hráči po nedohraném zápase.

std