Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Návrat ke konci roku: první videoukázky z Benefičního adventního koncertu ZUŠ Uh. Ostroh v Hluku - s ušlechtilou myšlenkou pomoci těm nej, nej, nejmenším dětem

Když tak si procházím své videozáznamy z posledních týdnů, které byly docela hektické, rád bych "vynesl na na světlo" také následující videoukázky.

Nečekám, že na ně bude klikat moc lidí, ale jsem přesvědčený, že má smysl zanechat na internetu "stopu" o tom, že se jednoho dne v Hluku na tvrzi uskutečnilo zajímavé setkání s řadou pěkných vystoupení a velkým zájmem diváků.

Šlo o Benefiční adventní koncert ZUŠ Uherský Ostroh, která má svou pobočku v Hluku - možná kolem ní jezdíte, sídlí v budově bývalé školky, kde jsou dnes také první dvě třídy základní školy.

Pojďme ale k samotné akci, kterou sem dávám o to raději, že měla svůj dobročinný, benefiční charakter, což zjistíte z plakátu i z videoukázek - hned na první si můžete porhlédnout klid o dětech, která se rodí příliš předčasně... Zatím dávám dvě ukázky, jedna je ze začátku programu, druhá z konce, další se pokusím přidat snad ještě dnes.

 

 

 

 

 ... začátek

 

 

 

... konec 

 

 

... a tady jsem později přidal sestřih z části všech vystoupení, u jednoho mi trošku zablbnul zvuk, za což se omlouvám...