Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Nabídka pro vás: Darujte Časopis Ostrožska a Horňácka - nebo si ho sami předplaťte

Už jsem se tady na stránkách napsal o Časopisu Ostrožska a Horňácka dost, tak tentokrát dám slovo Zuzce Lipárové z Mikroregionu Ostrožsko, která na stránkách www.ostrozsko.cz zveřejnila tuto nabídku:

  

Když jsem přemýšlela nad titulkem tohoto textu napadlo mne "jak to vlastně napsat, aby to nebylo jako všechny jiné křiklavé reklamní poutače, které říkají: kup si u nás a jedině s nákupem od nás prožijete krásné vánoce." Pravděpodobně jsem se stejně vyčnívajícímu titulku neubránila, ale přece jen nabízím laskavé čtení na čtyřiceti stranách z obcí regionu Ostrožska a Horňácka pro vás nebo vaše blízké. Časopis stojí pouhou desetikorunu a ani v příštím roce nebude jeho cena vyšší.

Tak tedy, darujte předplatné časopisu Ostrožska a Horňácka pod stromečkem svým blízkým, kamarádům či známým. Dvouměsíčník dostanou do svých poštovních schránek za pouhých 168 korun. Jak jsem již napsala cena časopisu zůstává stejná - desetikorunu - zbývajících 108 korun je poplatek za poštovné.

Časopis si za své vycházení získal poměrně dost čtenářů a velkou oblibu. Lidé časopis chválí a rádi si jej čtou. O tom svědčí i to, že se již několik zájemců o předplatné přihlásilo. Vyrobila jsem proto dárkový certifikát, který v obálce mohou vaši blízcí pod vánočním stromečkem najít a pak už se jen těšit na nové vydání, které najdou ve své schránce.

Pokud by jste měli o předplatné zájem, kontaktujte mne prosím na emailové adrese tic@ostrozsko.cz nebo telefonním čísle 731 166 831. Ráda vám zodpovím vaše dotazy.

 

(lip)

 

Tady je prosím kompletní vydání pěti čísel Časopisu Ostrožska a Horňácka a různé doplňky k číslu šest, které je ještě v prodeji...