Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Martina Gogolová: fotografie žáků Základní umělecké školy v Uherském Hradišti

Jsem velmi rád, že tady na stránkách můžu "uvítat" novou autorku. Je jí Martina Gogolová, která mimo jiné dělá tiskovou mluvčí Základní umělecké školy v Uherském Hradišti. Martina také výborně fotí, takže se můžete podívat na snímky žáků školy, kteří vystupovali minulý týden ve Slováckém muzeu. Když si přečtete popisky k řadě fotek, dozvíte se také, kdo do ZUŠ chodí.

Rád bych ještě dodal, že se budu snažit informovat o základních uměleckých školách tady na stránkách co nejčastěji. Moc těmto školám fandím, často žasnu, kolik zajímavého učí a co všechno jejich žáci umí. Včera jsem byl například na prezentaci Základní umělecké školy ve Veselí nad Moravou, udělal jsem několik fotek i videozáběrů, brzy je na stránkách uvidíte. A pokud fandíte ZUŠ z Uherského Ostrohu - pobočka Hluk, můžete se jít podívat ve čtvrtek 18. prosince od 18.00 na tvrz na žáky hlucké "zušky". Bohužel, já musím být ve stejný čas jinde, což mě hodně mrzí.

A ještě internetové stránky Základní umělecké školy v Uherském Hradišti. Jsou prosím TADY, podívejte se, vypadají zajímavě a jsou často aktualizovány! 

A docela jsem byl překvapený, kolik "oborů" tady na škole učí, a jak dlouhý je seznam učitelů - čím delší seznam, tím lépe, myslím si tedy osobně. Můžete mrknout prosím TADY.

RB