Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Lhota vyškolila Jarošov

LHOTA - JAROŠOV 5:0 (2:0)

Domácím fotbalistům závěr soutěže vyšel parádně. Se svými diváky se rozloučili rekordní výhrou a deklasovali neškodný Jarošov. Pro Lhotu to byl šestý zápas v řadě bez prohry.

V závěrečném kole přijel do Lhoty předposlední Jarošov, který měl už jenom teoretické šance na záchranu. Už po dvou minutách hry šli domácí do vedení. Martin Zalubil křížnou střelou z velkého vápna překonal gólmana Ševčíka poprvé 1-0. Za dalších šest minut už domácí vedli o dvě branky, trefil se záložník Hubík - 2:0.

Hosté z Jarošova se dostávali do útočení jenom sporadicky a v první půlce si nevytvořili žádnou gólovou šanci. Jejich akce končily na hranici velkého vápna domácích. Naopak Lhota mohla odskočit na tříbrankový rozdíl, ale Kusák neproměnil svůj sólový nájezd na brankáře Jarošova.

V druhý poločas pokračoval prakticky ve stejném scénáři. Útočníci Jarošova sice dvakrát parádně vystřelili na domácí branku, ale pozorný gólman domácích jejich střely zlikvidoval. Rušno bylo i v druhé pětačtyřicetiminutovce, hlavně před brankou hostů.

Dvacet minut před koncem přidal třetí gól Lhoty Ondra Zalubil a schylovalo se k debaklu hostů. Stejný hráč si o sedm později připsal ještě jenu branku. Dvě minuty před koncem potvrdil rekordní vítězství Lhoty v právě skončeném ročníku Hubík.

Omega Replica Watches

Branky: 2. M. Zalubil, 7. a 88. Hubík, 70. a 77. O. Zalubil.

Lhota: Soukeník - Matuštík, Jurásek (75. Radoch), S.Zbořil, Doležal - Machala, Hubík, O. Zalubil (80.Žajdlík), Kusák - F. Zbořil (60. Kuban), M. Zalubil.

Trenér: Bohuslav Zalubil.

Jarošov: Ševčík - Grebeníček, Stašek, Hastík, Polnar - Komárek, Malina, Bobčík, Hájek (80. Maršálek) -Vaculík, Krejčiřík.

Rozhodčí: Kotačka.

ŽK: O. Zalubil, Doležal.

Diváci: 260

 

Text: std

Foto: DUŠAN DUFKA

 

Fotky ze zápasu také na: http://fotofotbal.blogspot.com/

(Klikněte prosím TADY)