Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Lhota porazila Vlčnov 2:1! Tady je videorozhovor se spokojeným trenérem Lhoty + další fotbalové výsledky a ohlasy z víkendu. Aktualizováno o fotky z Velké

Staňa Dufka brzy přinese opět skvělé zpravodajství z mnoha fotbalových hřišť v našem okolí, než tak ale učiní, můžete se podívat na dnešní videorozhovr s trenérem Ostrožské Lhoty Josefem Dominikem po utkání s Vlčnovem. Lhota vyhrála 2:1 a trenér, mnohdy kritický, byl tentokrát neobyčejně spokojený.

Fotbalistům k vítězství gratulujeme a věříme, že za pár dnů ukořistí pohár pro nejlepší mužstvo okresu!

 

RB

 

 

 

Radost a smutek. Radost Lhoťanů po prvním gólu a smutek vlčnovského brankáře ...

DIVIZE:

BLANSKO – UHERSKÝ BROD 1:1
Broďané hráli v Blansku jedno z nejdůležitějších utkání jara. Domácí fotbalisté měli jenom o dva body víc jako brodský ČSK. V Blansku fotbal trpěl a diváci viděli jenom minimum šancí, o nějakých fotbalových akcích nemohla být vůbec řeč. Přesto je bod pro hosty zlatý, vyrovnání zařídil v poslední minutě Richard David.

 

Reporáž a fotky ze zápasu najdete tady:

Lubomír Blaha – trenér Uherského Brodu
My jsme za bod samozřejmě rádi. Uznávám, že fotbal to nebyl nic moc, odpovídalo to postavení týmů v tabulce. My teď máme dva domácí zápasy, že bychom však oba vyhráli, to se mi nechce věřit, to se nám nestává. Uvidíme, bude to ještě těžké.

KRAJSKÝ PŘEBOR:


SLUŠOVICE - HLUK  3:2


LUHAČOVICE - OSTROŽSKÁ NOVÁ VES 1:1

Na umělou trávu luhačovického hřiště přijeli hosté psychicky posilnění o dvě domácí výhry.
V Luhačovicích potvrdili zlepšenou formu a odvezli si cenný bod.

VELKÁ NAD VELIČKOU – VRACOV 2:2
Derby jako řemen slibovalo nedělní utkání ve Velké. Hosté jsou v tabulce první a netají se ambicemi postupu do divize. Veličany zase povzbudila první výhra v soutěži na hřišti soupeře v uplynulém kole. Nakonec se oba soupeři rozešli smírně. Jeden gól za domácí vstřelil z penalty gólman Sládeček. Podle průběhu zápasu a hlasu domácích tentokrát Veličené body ztratili.

Petr Kohůt – šéf fotbalu ve Velké nad Veličkou
Ztratili jsme vyhraný zápas, Vracov jsme měli na lopatě, vyrovnávací branku dali z dvoumetrového ofsajdu. Připadáme si jako Jánošíci. Mužstva z dolní poloviny tabulky u nás vyhrávají, ale favoritům body bereme.

 

 

 VELKÁ NAD VELIČKOU - VRACOV 2:2. Foto: LIBOR KOPL

 

VELKÁ NAD VELIČKOU -VRACOV 2:2. Foto: Libor Kopl

 

 

 VELKÁ NAD VELIČKOU -VRACOV 2:2. Foto: Libor Kopl

I.B TŘÍDA

VELKÉ BÍLOVICE - BLATNICE 0:3
Domácí hrají o záchranu a Blatničané chtějí postupovat. Celý zápas byl v režii svěřenců trenéra Kapusty, stejně jako ve Velké dal jeden gól hostů z penalty gólman Blatnice.

OKRESNÍ PŘEBOR

OSTROŽSKÁ LHOTA - VLČNOV 2:1
Vlčnov přijel bez opory zadních řad Jana Palinka, který si musel plnit pracovní povinnosti. Lhota neprohrála už šestý zápas v řadě a proti Vlčnovu byla lepším mužstvem a mohla vyhrát daleko výraznějším rozdílem.

Ivoš Šimčík – trenér Vlčnova

 Těsně před zápasem mně volal Honza Palinek, že nepřijede. Musel do  Znojma sledovat pro Slovácko jednoho fotbalistu. Myslím si, že zápas byl v poli vyrovnaný, ale v druhé půlce měli domácí víc brankových příležitostí a vyhráli zaslouženě.

POLEŠOVICE- UHERSKÝ OSTROH  4:2

DRSLAVICE -BORŠICE 3:0

 VŠECHNY VÝSLEDKY A TABULKY JSOU TADY: