Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Kordárna na Horňácku na prodej. Proč je v krizi? Diskutujte prosím! (názorů přibývá, děkuju!)

Nejen zaměstnanci Kordárny měli určitě v kalendáři poznamenaný datum 4. srpna. Na tento den totiž bylo naplánované důležité jednání, které mělo napovědět, co bude dál s touto naprosto klíčovou firmou na Horňácku.

Jednání skutečně proběhlo, podrobně o něm informuje například server naseadresa.cz, veškeré informace najdete prosím TADY...

 

Pokud máte zájem, napište prosím tady pod článek, v čem vidíte příčinu takového pádu Kordárny. Informací z podniku se ven moc nedostalo, management ani majitelé veřejně nevystupupjí, téměř vše jde přes mluvčího, který ani nesedí nikde v našem regionu... Takže tady na stránkách by mohlo být dobré místo na takovou výměnu informací.

Tedy? Kde všude hledat příčiny obrovského zadlužení firmy? Jaká rozhodnutí přivedla podnik do takové situace? A čí to byla rozhodnutí?  A kdo je vlastně majitelem Kordárny? A vede z této situace nějaká cesta ven? A jaká?  

Publikované názory využiju v článku, který budu psát do dalšího čísla časopisu Krajem svatého Antonínka. Samozřejmě, kdokoliv mě můžete kontaktovat na čísle 602 433 970, zajímají mě jakékoliv názory, počínaje názory dřívějšího šéfa, pana Trna, a konče názory řadových zaměstnanců - čím nechci vůbec říci, že řadoví zaměstnanci jsou u mě v důležitosti někde na konci...   Děkuju vám...

RB

 

Ps. Daší informace o Kordárni jsou TADY...

A také TADY - vždy několik článků...