Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Jsem zpátky na internetu ...

Přeji všem pěkný podvečer, jsem zpátky na internetu a pokusím se na něj dát nějaké novinky, vrátím se asi na hody do Blatnice a Boršic, určitě přidám nějaké video ze včerejšího folklorního pořadu ve Strážnici.

Včera jsem také zachytil hořící auto na silnici v Uherském Ostrohu, jak ale víte, různé tragédie a neštěstí sem na stránky moc nedávám, takže s tímto videem spěchat nebudu. Přednost dostane třeba i povídání s majitelem vinotéky v Ostrožské Nové Vsi... Opět se ze všeho nejvíce budu soustředit na tradice a na to, jakou dnes mají podobu.

Dám také ještě jedno video ze zastupitelstva z Hluku, udělal jsem ve Strážnici také videorozhovor s tamní rodačkou, Miss České republiky Eliškou Bučkovou - jak ale jinak, o zpívání a rodném kraji :) Když už jsme u Miss, včera večer se volila i Miss ostrožského diskoklubu Cézar, na chvíli jsem se tam mrkl a vyfotil do časopisu dívku, kterou podle mě čekalo vítězství - ani v této chvíli nevím, jestli vyhrála :)

Něco dám dnes, něco zítra, vydání časopisu Krajem svatého Antonínka se posunulo, takže dnes večer chci do něj ještě nějaké věci z víkendu doplnit, ale budou to už jen drobnosti, místo prostě není ...

 

RB