Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Jeden výborný rodičovský tip: na spolehlivé hlídání dětí

Tento druh zpráviček na stránky téměř nedávám, ale tentokrát udělám výjimku - myslím si, že se těsně před prázdninami výborné hodí! Týká se doučování a hlídání dětí ve dne či v noci, což je službička, která vůbec není špatná a určitě může být čas od času k užitku.

Rád bych případným zájemcům doporučil jednu paní učitelku, s jednou agenturou a několika dívkami, kterým bych osobně naši malou dceru do péče svěřil. Ona paní učitelka se jmenuje Simona Uhříčková, učí na Základní škole v Hluku a má agentura s krásným názvem DRUHÁ MÁMA.  Když TADY kliknete, najdete výborné internetové stránky se sympatickými dívkami i všemi potřebnými informacemi - včetně ceny za hlídání dětí, která je dóst nízká :)

Poprosil jsem paní učitelku (jelikož si vykáme a jelikož mě o trošku reklamy požádala), aby mi napsala, co by ze všeho nejvíce řekla rodičům dětí, které zvažují hlídání svých dětí. Ona mi tedy odepsala: Panerai Replica Watches

"V životě nastanou situace, kdy potřebujete pohlídat dítě a nemáte zrovna komu ho svěřit? Každá maminka si také občas chce udělat čas pro sebe a na chvíli si oddychnout. Právě tehdy jsme tady pro Vás my, Agentura Druhá máma. Specializujeme se především na profesionální hlídání a doučování dětí všech věkových kategorií. Jsme tu pro Vás 24 hodin denně.

Všechny naše pečovatelky prošly pečlivým výběrovým řízením. Mají hezký vztah k dětem, naprostá většina z nich studuje vysokou školu, jsou absolventkami kurzu první pomoci u Českého červeného kříže, jsou časově flexibilní, bezúhonné a jde výhradně o nekuřačky. Budete - li mít zájem o naše služby, prosím, kontaktujte nás. 

Na úvod bych se Vám ráda představila. Jednak si myslím, že by jste měli vědět komu své dítě svěřujete a jednak to považuji za základ dlouhodobé spolupráce v tomto oboru podnikání.

Jmenuji se Simona Uhříčková, je mi 29 let a jsem majitelkou Agentury Druhá máma s.r.o. Mám vystudované Gymnázium a poté Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně-obor učitelství pro I.stupeň ZŠ. Nyní pracuji jako učitelka na ZŠ."

 

 

Možná bych měl ještě dopsat, že můžete věřit tomu, co jste si právě přečetli, minulý týden jsem mluvil s redaktorem Dobrého dne s kurýrem Pavlem Princem, který s holkama z agentury prožil jedno hlídání dětí. A říkal mi, že hlídání bylo opravdu výborné. Reportáž, kterou z toho napsal, je v příloženém souboru... A kdybyste chtěli agentury, její majitelku či další dívky poznat, zajděte si v létě do Uherského Hradiště na velký turnaj v plážovém volejbalu. Druhá máma tam bude hlídat děti - pokud chcete mít trošku oddechu od svých dětí, s klidem tam své "kvítko" odložte - jen si ho prosím nezapomeňte zase vyzvednout :)    

RB  

Ps. Tady je paní Simona Uhříčková na fotografii z letošního června, fotil jsem ji na hluckém hřišti, kde sportovali žáci - pokud se nemýlím, vyučuje totiž mimo jiné tělocvik.... Jinak je ale také velká fanynka folkloru, dlouho tančí v Kunovjanu (stejně jako její manžel) a podílí se i na vedení jednoho dětského folklorního souboru v Hluku - snad jsem toto všechno mohl prozradit :)  

Soubory ke stažení