Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Jeden tip: Základní umělecká škola v Uh. Hradišti připravila zajímavé přednášky!

Rád bych vám doporučil překliknutí na stránky Základní umělecké školy v Uherském Hradišti. Kromě toho, že tam najdete mnoho zajímavých informací a fotek, chtěl bych vám také říci, že právě dnes začíná v Hradišti velmi zajímavý cyklus přednášek a seminářů. Pro vás, kteří máte rádi divadlo nebo například rádi píšete, jde o "akci" přímo parádní! Velké díky "zušce", že něco takového nabízí prakticky komukoliv! V našem regionu jde o nabídku zcela ojedinělou.

Klikněte prosím tady, kde najdete veškeré detaily... 

Jen připomenu, že si můžete vybrat ze čtyř různých "oblastí", jedna z nich začíná dnes v šest večer, další v úterý, ve středu a ve čtvrtek taktéž v šest. A pak následuje vždy dvanáct dvouhodinových večerů. Ceny jsou minimální.

 

A pokud máte rádi fotky, chěl bych vám doporučit zatím poslední sérii fotek tiskové mluvčí "zušky" Martiny Gogolové, která je sice mluvčí, ale ještě více to je fotografka... Fotky jsou prosím TADY... 

 

A pokud máte děti nebo vnuky, kteří by mohli chodit do některé ze základních uměleckých škol, neváhejte ani minutu a šupky dupky s nimi do některé z těchto škol pospíchejte. Na Slovácku jich máme hned několik - a každá dá vašim dětem nebo vnukům mnoho dobrého do života!

RB