Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Horňácký patriot Tonda Vrba slavil padesátiny - všechna videa z blahopřání tady (už doplněno)

O Tondovi Vrbovi bylo v posledních dnech napsáno tolik řádků, že bude nejlepší, když já nebudu psát nic a dám sem postupně jen video z jeho narozenin. Článků fakt bylo moc, potěšující je, že všechny byly velmi pochvalné, a to občas i od lidí, kteří mu dříve v lečems nemohli přijít na jméno, hlavně, že na něj změnili názor :)

Z narozenin jsem přijel před chvílí, zábava se moc pěkně rozjížděla, já nejsem slavící typ, takže jsem sedl do auta a zamířil k upravování videa. Slaví se pořádně daleko, skoro na slovenských hranicích, těsně pod Javořinou, v útulné hospůdce, kam se vtěsnalo tolik lidí, že byste se divili. Kdo Tondu Vrbu nezná, možná by řekl - svářeč, a tolik narozeninových hostů? Jo jo, Tonda je netypický svářeč i netypický člověk, takové narozeniny si zasloužil a mnozí a mnozí jiní mu možná budou takový přísun hostů a gratulací i trošku závidět... 

Tady mluví samotný Tonda Vrba

A tady gratulujú "rozpálené" tanečnice Hradišťanu - dětem neukazovat :)

Pozdě v neděli doplněno:

Tady přejú chlapi ze sboru z Javorníku, kteří dokonce přinesli Tondově manželce bič, aby ho občas na mužovi vyzkúšala :) - opět děckám nepúšťat, aj chlapi sa červenali :)

 A nakonec chlapi z mužského sboru z Velké nad Veličkou - "Tondo, a už tolik nebuázni," přejí nakonec oslavenci...

RB