Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Fotbalisté prohráli v poháru a končí v prvním kole

Osvětimany – Lhota 6:2 (2:1)

Branky: Kusák, M. Zalubil.

Sestava: Goliáš – Doležal, Machala, J. Štergenich, S. Zbořil – P. Štergenich, Žajdlík, O. Zalubil, Kusák – M. Zalubil, O. Kotačka.

Střídali: Ratajský, Hanáček.

Trenér: B. Zalubil.

Fotbalisté v poháru končí.

Těžkého a silného soupeře v podobě Osvětiman vyfasovali naši fotbalisté v prvním kole Poháru hejtmana Zlínského kraje. Zápasy s tímto soupeřem jsou v poslední době bohaté na branky. V posledních dvou vzájemných utkáních padlo celkem sedmnáct branek. Bohatou gólovou nadílku viděli diváci na osvětimanském hřišti i tentokrát. Bohužel většina branek padla do lhotské sítě. Úvod zápasu vyšel našim fotbalistům parádně, když se trefil už v úvodní čtvrthodině Martin Kusák. Ještě do poločasu ale domácí zápas otočili a do kabin šli s jednobrankovým vedením.

 

Druhý poločas už byl jednoznačnou záležitostí domácích. Lhota v kombinované sestavě na svého soupeře nestačila a do druhého kola poháru si tak postup vystřílely Osvětimany.

„Domácí byli lepší ve všech směrech, byla jen otázka času, kdy zápas otočí,“ řekl k utkání místopředseda lhotského fotbalu Petr Ratajský, který musel z důvodu nedostatku hráčů naskočit do zápasu.

Už tuto neděli od 16.30 hod. čeká naše fotbalisty ostrý start do podzimní soutěže. Na domácím hřišti přivítají dalšího těžkého soupeře FC Strání.

Text a foto: std