Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Fotbalisté děkují trenérovi

Touto cestou by chtěli hráči prvního mužstva, fotbalový klub ve Lhotě a v neposlední řadě i výbor oddílu kopané poděkovat Josefu Dominikovi za jeho dlouholetou práci trenéra I. mužstva.

Byl u toho, když Lhota sestoupilo až na samé dno fotbalových soutěží - do základní třídy. Byl také u toho, když se po čtyřiadvaceti letech hrála u nás znovu krajská soutěž I. B třída. Tuto soutěž dokázal pro „naši" Lhotu vybojovat výhradně s místními fotbalisty a prakticky s totožným kádrem, který hrál základní třídu.

Byl to jeden z největších úspěchů lhotského fotbalu. Trenér Josef „Dušan" Dominik dokázal, že má trenérské kvality.

odchod-trenc3a9ra.jpg

Josef Dominik se stal nejúspěšnějším trenérem v historii kopané v Ostrožské Lhotě. Dokázal třikrát za sebou postoupit ze základní třídy až do krajské soutěže I. B třídy. V roce 2003 až 2005 I. mužstvo pod jeho vedením neprohrálo 46 mistrovských zápasů v řadě. To je rekord, který bude jen stěží překonán.

Za rok 2006 byl vyhlášený nejlepších fotbalovým trenérem okresu Uherské Hradiště.

Josefe ještě jednou děkujeme za všechno, co jsi pro nás udělal a doufáme, že tvoje trenérské zkušenosti do budoucna ještě využijeme pro lhotský fotbal.

Rádi bychom mu i my (std, RB) za tyto internetové stránky velmi poděkovali, a to nejen za obdivuhodnou sérii mnoha desítek vítězství, a z ní plynoucí radosti, ale třeba také za to, že k nám píšícím a fotícím se vždy choval vstřícně a slušně. Díky moc!

 

Za fotbal ve Lhotě místopředseda klubu Petr Ratajský (s přispěním Staně Dufky)