Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Časopis Ostrožska a Horňácka mění název. Vyberte ho vy sami

Časopis Ostrožska a Horňácka bude zřejmě pro část čtenářů těchto internetových stránek neznámou značkou, jelikož vychází "jen" va dvaceti obcích a městech mikroregionů Ostrožska a Horňácka, od Uherského Ostrohu po Novou Lhotu na Horňácku - poté už jsou hranice se Slovenskem - dá se ještě vůbec mluvit o hranicích, jsou tam nějaké? Přesto si myslím, že by časopis mohli znát i čtenáři odjinud, tady na stránkách o něm často píši, všechna čísla - kromě aktuálního - i obrazové a textové přílohy k poslednímu číslu najdete případně TADY.

Tedy, časopis si získal během roku hodně čtenářů (i mimo náš region), leč jeho název se nám nezdá nejlepší. Neznám žádný časopis, který by měl přímo v názvu slovo časopis. Proto bychom rádi dali nynější titulek o řádek níž a zvolili nový titul časopisu - jenže jaký?

Rádi bychom se proto poradili a nechali výběr na čtenářích nebo i na nečtenářích. Když kliknete prosím TADY, dostanete se na stránky mikroregionu Ostrožsko, kde můžete o novém názvu hlasovat. Případně napište prosím mně, moc bych vás chtěl poprosit také o připomínky k časopisu, věřte, že svými názory opravdu můžete hodně promluvit do jeho obsahu.

DĚKUJU!!!!

RB