Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Časopis Krajem svatého Antonínka je vytištěný a připravený na prodej

Už je pozdě večer a těsím se na odpočinek, přesto bych se rád alespoň stručně zmínil o časopisu Krajem svatého Antonínka, protože hodně lidí se na něj už v trafikách ptá.

Časopis je prosím hotový, vytištěný, dnes jsem si odvezl z tiskárny první kusy. V pondělí bude vytisklý celý náklad a časopis se začne rozvážet. Předpokládám, že od pondělního odpoledne a v úterý už bude normálně v prodeji - za neuvěřitelně nízkou cenu 20 korun - opět při 48 stránkách, navíc tentokrát najdete v časopisu více barevných stránek než kdykoliv dříve!

Těžko něco k časopisu dodávat, se svými kolegy jsme se snažili udělat co nejlepší čtení, jak jen to bylo možné. Něco se povedlo, něco se nepovedlo, takový je život, kdykoliv mi napište, co se vám líbilo nebo nelíbilo. Když objevíte chybu nebo nebudete spokojeni, buďte ve své kritice milosrdní a poraďte, co bychom mohli udělat lépe. 

Časopis jsem se snažil do poslední chvíle vylepšovat, přestože byl už před minulým víkendem v tiskárně a nemusel jsem do něj nic dávat, zajel jsem ještě na čtyři místa a do časopisu z nich dal alespoň fotky s popisky. Některé články jsem do poslední chvíle přepisoval, protože jsem s nimi nebyl spokojený - například článek z Boršic u Blatnice jsem naposledy přepsal těsně předtím, než vjel papír do rotačky. 

Moc děkuju všem lidem, kteří se na čísle podíleli, věřím, že postupně se bude do příprav zapojovat víc a víc lidí. Hodně přemýšlíme nad dalším vylepšením časopisu, téměř určitě budou v lednovém čísle některé nové věci, debatujeme také o úpravě grafiky a dalších nápadech. Za jakékoliv náměty vám, budu vděčný, mám v hlavě desítky článků i nápadů, ale přivítám každou ruku, hlavu :)

Tak, a jde se spát - jako obvykle do byl krásný, ale náročný den :) Užijte si hezký víkend ...

RB