Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Časopis Krajem svatého Antonínka č.10 (kompletní vydání, 48 stran čtení)

Počasí venku je nějaké deštivé, tak se třeba někdo - pokud zabloudíte na mé stránky - začtete do zatím posledního čísla časopisu Krajem svatého Antonínka. Jde o kompletní vydání č. 10 za měsíce červenec - srpen, které bylo už prakticky vyprodáno, možná někde ještě nějaké jednotlivé kusy jsou, ale jinak je celý náklad mezi čtenáři. Nyní dokončujeme další číslo, které vyjde v polovině září, rádi bychom do něj ještě zahrnuli největší akci v regionu - Slavnosti vína v Uherském Hradišti, které jsou 12. a 13. září.

 

Tady jsou kompletní vydání časopisu 1, 2, 3, 4. 

Tady jsou prosím kompletní vydání časopisu 5, 6, 7, 8, 9.

 

Do diskuse pod tímto článečkem se můžete k tomuto i předcházejícím číslům časopisu jakýmkoliv způsobem vyjádřit, budu rád, když mi napíšete, co byste si v něm rádi přečetli nebo co se vám v něm nezdá tak úplně dobré.Zkuste prosím diskusi "rozvinout", je pro mě důležité slyšel různorodé názory či náměty.

Prosím vás i o kapku shovívavosti, časopis (vydavatelem jsou Mikroregiony Ostrožsko a Horňácko) vzniká v hodně uzounkém kruhu lidí za minimálních nákladů, což má samozřejmě vliv na celkovou podobu časopisu. O to více jsem ale vděčný všem, kteří na tomto projektu pracují a kteří do něj vkládají mnohem více času a úsilí než by museli.

Jak už víte z předcházejících komentářů ke každému číslu, nerad k němu cokoliv dopisuji, jsem raději, když si zájemci časopis otevřou a pročtou - nebo si ho třeba nijak nevšimnou. A čtenáři těchto stránek také vědí, jak nesmírně mi na tomto časopisu záleží. Byť stále více vidím, že práce jakéhokoliv šikovného řemeslníka má mnohem větší a užitečnější výsledek než dělání nějakých písmenek a obrázků - to myslím zcela vážně a nikdo mi to nevymluví.

RB 

Jedna z fotek, které můžete najít v tomto desátém čísle časopisu. Je z dvoustránkového materiálu, který jsem do časopisu připravil o letošní soutěži verbířů ve Strážnici. Mnoho dalších fotek jsem zatím bohužel neměl čas na stránky dát, na web jsem ale umístil alespoň video ukázku z verbuňku vítěze Kuby Tomaly. Video je TADY, když jsem se teď díval, kolikrát bylo už puštěno, nechtěl jsem tomu věřit - jde o 2143 zhlédnutí... TADY i krátký textík...

Soubory ke stažení