Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Časopis č.5 - podívejte se na kompletní vydání

S příchodem dalšího čísla Časopisu Ostrožska a Horňácka (čísla 6) končí "život" předcházejícímu číslu 5. Pokud vás zajímá, podívejte se do přílohy, najdete tady kompletní vydání. Samozřejmě vám budu vděčný za jakékoliv připomínky k časopisu, náměty na články nebo třeba umístění inzerátu.

Jen prosím upozorňuji, že jsem se nevyvaroval některým drobným chybám. Tyto chyby ještě opravím a brzy dám sem na stránky vydání, kde už všechno bude zcela sedět. Každá chybička mě nesmírně mrzí, ale při dělání téměř padesáti stránkového čtení takovým chybám nejde takřka zabránit - byť to zní možná jako alibismus.

K samotnému obsahu asi nemá ceny něco psát, na časopisu mi VELMI záleží, snažím se ho dělat tak, aby jeho obsah měl co největší smysl pro čtenáře i region, kde vychází. Jestli se to daří, je už na posouzení jiných....

Jinak předcházející čísla najdete na hlavní stránce vpravo. Nemusím ale dodávat, že jsem mnohem víc vděčný těm, kteří si za pouho pouhých, neuvěřitelných a dotovaných deset korun časopis koupí, než aby ho jen četli tady na stránkách :)

 

RB

 

Ps. A pro "politické" čtenáře připomínám, že dnes začínají americké volby, od půlnoci začnou padat čísla a informace, nejlepší je sledovat ČT 24, kterou si můžete pustit i tady na stránkách, stačí, když se podíváte tady na hlavní stránku vpravo dole a kliknete. A zrovna si můžete přečíst první stránku dnešních deníků, podívat se na včerejší zprávy všech televizí, mrknout na počasí a třeba i na právě panující dopravní situaci. Pokud máte tedy samozřejmě čas a nehoní vás nadřízený :)

Soubory ke stažení