Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Blesková zpráva - trenér Dominik skončil!

Tak to je pro sportovní fandy ve Lhotě pořádná novinka: trenér Dominik skončil u fotbalistů prvního mužstva! Více podrobností přineseme později, jisté je, že ho nahradil trenér Zalubil!

K tomuto kroku se zřejmě rozhodlo vedení lhotského fotbalu, jelikož ale ve vedení panoval v poslední době poněkud chaos, není jasné, jak přesně k odvolání trenéra došlo. Jde samozřejmě o překvapivý krok, zejména, když do zahájení jarního soutěžního kola zbývá pouhý týden!

Navíc jaro bude pro lhotský fotbal velmi důležité, mnozí se totiž bojí, že mužstvo by mohlo spadnout, což by byla obrovská škoda - zejména, když v "záloze" jsou výborní dorostenci. Bude velmi zajímavé sledovat další dění, uvidíme, jestli hráči dají fotbalu více, než tomu dali v poslední době za "starého" trenéra.

Trenéru Dominikovi patří obrovský dík, za lhotský fotbal doslova dýchal, vybojoval s hráči spoustu výborných výsledků a po zálsuze získal dokonce titul trenéra roku v okrese Uherské Hradiště.

Doufejme, že ti, kteří o změně rozhodli a převzali tak zodpovědnost za další výsledky, věděli, co dělají...Nejdůležitější je, aby skončila pochmurná nálada a nedobrá atmosféra v lhotském fotbale, takové "plesnivé" prostředí je ideálním podhoubím pro cestu ke dnu. Takže - bojovat!

...více příště

RB, SD