Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Aktuální zpráva: O řediteli ostrožské školy nerozhodnuto, zítra více...

Nyní jsem se vrátil z jednání radnice v Uherském Ostrohu o tom, zda rada odvolá či neodvolá ředitele základní školy Petra Bělohrada - viz předcházející články tady na webu i v novinách. Nejdůležitější informace tedy je: Radní zatím nerozhodli, starosta Vlastimil Vaněk po skončení tříhodinového - občas dosti emotivního - jednání oznámil, že dá brzy veřejnosti vědět, jak budou radní postupovat. Přesný termín neřekl.

Další informace přidám zítra... Mám i zvukový záznam z celého jednání, takže byste si na základě něho mohli udělat určitý obrázek a nemuseli byste se spoléhat na to, jak já či kdokoliv jiný z účastníků bude toto jednání "tlumočit". Nevím ale, jestli tento záznam publikovat. Co myslíte?

 

Pokud jste na jednání byli přítomni, nebo případně i nebyli, můžete na celou záležitost napsat svůj názor v diskusi pod článkem nebo mně do mailu. Jen prosím o podepsané příspěvky, anonymy budu automaticky mazat nebo házet do koše.

A prosba nakonec: Budu vám vděčný za jakékoliv zajímavé informace, týkající se základní školy v Uherském Ostrohu i v dalším školách Ostrožska a Horňácka. V časopisu Krajem svatého Antonínka velmi rádi zveřejníme informace o zajímavých školních projektech, žácích, učitelích... Máloco je v obcích a městech tak důležité, jako kvalita škol, kvalita výuky, kvalita vedení a kantorů...  Děkuju vám!!!

 

RB