Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

A první video z Národního divadla! S aplausem na konci...

Možná to z této první video ukázky nebudete cítit, ale právě kluci na videu sklidili v Národním divadle největší aplaus - tedy, pokud nepočítám jejich vedoucího Vlastika Ondru, kterému za program tleskalo celé hlediště víc,  než kdyby na prknech Národního divadla hrál nějaký Pan herec... No, a velkého potlesku se dočkal i starosta Boršic u Blatnice Bohuslav Vávra, který vše (za pomoci dalších) organizoval - to zas ludí bude skřípat zubama :) Pro Boršice to byla obrovská reklama, obrovská, a to především díky mužskému sboru z Boršic u Blatnice... Pochopitelně, nejen pro ně...

Kluky můžete vidět nejdříve při zkoušce, kdy se v Národním divadle teprve orientovali a zpívali před prázdným hledištěm. Po čtyřech minutách přichází střih a samotné vystoupení už před plným hledištěm i zaplněnými lóžemi. Moderátor večera, pan Postránecký (výborný herec, kterému se, jak jsem ho při zkouškách slyšel, moc do moderování nechtělo) nejdříve řekl, že kluci ještě spolu nikdy takto nezpívali - což mohlo vzbudit u publika určitou nedůvěru. Jenže, sotva kluci začali zpívat, získali si všechny přítomné diváky. Však uslyšíte. Bohužel, jednoho z kluků nahraného nemám, shodou náhod toho, který měl potlesk největší - vzal jsem v té chvíli do ruky foťák a bohužel fotil.

Rád bych upozornil, že toto provizorní video má spíše přeblížit co nejdříve atmosféru, která v Národním divadle panovala. Celé vystoupení je nahráno velmi kvalitně na pořádnou videokameru, takže, kdo bude chtít, určitě si vše prohlédne později v perfektní podobě. 

A určitě ještě přidám nějaké další ukázky... 

Tady je prosím videoukázka, nejdříve zkouška, potom už zpěv před plným Národním divadlem...

RB