Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

24 fotoportrétů z Boršic u Blatnice

Asi bych měl k těmto fotkám přidat několik řádek... Jenže zrovna v tomto případě těžko něco psát, portréty fotím rád (ať krojované nebo nekrojované), samozřejmě jejich kvalita je velmi různorodá, záleží na mnoha okolnostech, bohužel mnohokrát mám na fotku jen několik vteřin, nejraději mám ty portréty, ze kterých je cítit "osobnost" toho, koho fotím. 

Bohužel fotím až moc, takže kromě (ne) kvality nemám čas ani fotky vybrat a dát sem na stránky, v případě Boršic jsem možná udělal výjimku a snažím se dát fotky na stránky co nejdříve. Z Boršic přidám ještě řadu dalších fotek, zejména ze mše v místním kostele. Samozřejmě jsem velmi vděčný všem, kteří mé focení "přetrpí", ať už ti, které fotím nebo kolem kterých pobíhám. Opravdu, díky moc!

Určitě se ještě vrátím ke Slavnostem vína, jen musím vybrat z mnoha stovek fotek ty, které má smysl ukazovat. A samozřejmě dlužím fotky z Blatničky, Louky i některých dalších míst. Budou tady! :)

A poslední věc. Bohužel, systém, díky kterému vidíte mé fotky ve fotogalerii je nějaký špatný, zmenšuje velikost fotek tak, že vypadají rozpadlé a technicky nekvalitní. Trápí mě to, štve mě to, určitě s tím něco udělám, ale zatím nevím, co a jak udělat, aby fotky byly vidět na stránkách v co nejlepší technické kvalitě.

RB