Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Tak co napsat k nešťastným volbám? Napište svůj názor... Já svůj přidám později ...

Sice mám sto chutí napsat něco k právě skončeným volbám, ale vždycky si nakonec vzpomenu na známá rčení o ránu, které je moudřejší večera nebo o jídle, které se nemá jíst příliš horké. Proto raději počkám až "vychladnu" a potom sem svůj názor napíši.

Vy ale máte možnost napsat svů názor už nyní, políčka pro diskusi jsou volná.

Takže - co říkáte výsledkům především v našem Zlínském kraji? Co vás na nich potěšilo a co zklamalo? A jaké máte pro výsledek vysvětlení?

RB

Ps. Jako pomůcku můžete použít následující odkaz, TADY jsou detailní výsledky ve Zlínském kraji - TADY je máte pěkně barevně, včetně počtu křesel v krajském zastupitelstvu ...

Bude velmi, velmi, velmi zajímavé, jakou "kaši" společně ukuchtí socani, komunisté, topka, ódeesáci a lidovci :) Podle všeho nám strejda veterinář Mišák bude vládnout další čtyři roky :) Teď jde jen o to, jestli v druhém kole senátních voleb srazí či nesrazí do kolen populárního Čecho - Japonce Okamuru. Jejich souboj můžete sledovat TADY ...

"Petře, já už nevím, co dělat, abych toho Mišáka z toho kraje dostal. Do opozice se mně ale moc odcházet nechce." (Foto: RB, 8.9. 2012, Uherské Hradiště)