Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Pozvánky: Neobvyklé hody v krásné Ostrožské Lhotě s CM Falešnica a Klebetnicemi z Hluku + mnoho dalších pozvánek: velké vlčnovské hody, Velká Javorina, Ulrychovci, kouzlení v Ostrohu, Radošov, bleší trh a další!

Je toho hodně, postupně jsem našel řadu plakátů na tento víkendi i další dny. Některé plakáty už znáte, mám je na webu delší dobu - třeba na hody v Ostrožské Lhotě. Přijeďte se podívat, program je velmi dobrý, dnes populární, mladá a nikdy neunavená CM Falešnica, v sobotu podobně energií nabité Klebetnice s CM Ženičky, do toho Čmeláci, kteří hrají už snad sto let :)

Lhota je překrásná dědina, tak dojeďte, zastavte se na program, přijďte posedět do pěkného prostředí hospůdky na hřišti, stavbe se v oblíbené cukrárně, udělejte si třeba i procházku na Antonínek. Ve Lhotě se v pořádání hodů střídají ženatí a svobodní, letos přišla řada na ženaté, což je dost velká výjimka, v mnoha vesnicích dají dohromady sotva svobodné, ve Lhotě hody baví i ty, kteří mají tančení v mladém věku za sebou. Chtěl jsem napsat, že ti, kteří mají to nejlepší za sebou, ale to bych schytal :)

 

K dalším pozvánkám nic psát nebudu, plakáty mluví samy za sebe, nabídka je hodně velká, například ve Vlčnově vzhledem k výročí obce připravili tak bohatý program jako už asi dávno ne. A pochopitelně začíná Letní filmová škola v Uherském Hradišti, několik dní, kdy Hradiště žije nejvíc v celém roce. Takže - vyrazte od pelechů, televizí a počítačú za kulturú! :) A já jdu psát do novin, od soboty mně začíná dovolená, tak bych rád vyrazil  z Prahy na Slovácko co nejdřív před stmíváním...

 

RB