Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Pozvánky na víkend: Krojovaná přehlídka v Ostrohu, hody v Blatničce, balony nad Buchlovem, lipovské divadlo ve Vnorovech + Ženy v pokušení

Napadá mě řada témat, o kterých bych se chtěl rozepsat, ale nakonec sem na web dám postupně to, co je nejméně pracné - pozvánky. Bohužel, akce v Blatničce a Uherském Ostrohu se časově takřka kryjí, což je škoda...

Velkou atrakcí určitě bude létání balonů nad Buchlovem, informace jsou prosím TADY.

Zatímco balony propagaci určitě nepotřebují, jinak to je s následující akcí, kterou bych chtěl podpořit ochotníky z Lipova i velmi sympatickou Galerii na vodě ve Vnorovech, na Baťově kanále.

Právě tam můžete navštívit v sobotu 14. srpna od 20.30 představení lipovských ochotníků POSTEL PRO ANDĚLA. Představení jsem viděl a můžu vám slíbit, že se určitě pobavíte. Zajděte se podívat. Stránky Galerie na vodě jsou TADY, plakát k představení je prosím TADY.

A ještě jeden tip na nedělní večer, skoro bych napsal - super tip. Pod letní oblohou (snad bez kapek deště) můžete spatřit v neděli 15. srpna od 21.00 vele a vele úspěšný český film ŽENY V POKUŠENÍ. Ještě místo, kde film promítají - Uherské Hradiště, park u kina Hvězda. Ani raději nechci psát, že film je promítaný zdarma, protože tam nebude určitě k hnutí :) Podrobnosti TADY. Mimochodem, výborný film promítá letní kino i v pátek, byť asi pro jinou skupinu diváků - podrobnosti TADY.(a video k filmu TADY)

RB