Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Pozvánky: Jízda králů ve Skoronicích, Den vína v Buchlovicích, Fašank ve Strání, Fašankové dny ve Velké, Krojový ples v Hluku

Po krátké odmlce, kdy jsem pozvánky na stránky nedával - protože nebylo v lidských silách sepsat všechny možné plesy - se k pozvánkám opět vracím. Čekají nás totiž akce nejen plesové, a byla by možná škoda nedát o nich tady vědět. 

Protože mám ale pozvánky v PDF a neumím z nich udělat JPG, poprosím vás, abyste se podívali do přiložených souborů k tomuto článečku. Najdete tam pěkné plakáty se všemi podrobnostmi. Jde o tyto akce:

 

1. Skoronice - teď v sobotu se koná historicky první ples Jízdy králů, koná se ve Skoronicích, kam přijedou také z Hluku, Vlčnova a Kunovic. Plakát najdete v příloze.

 

2. Buchlovice - Den vína je na programu teď v sobotu. Od 16. hodin je košt, od 18. hodin dražba šampionů. Opět plakát v příloze. TADY najdete k celé akci podrobnosti, které vyšly v Dobrém dnu s kurýrem

 

3. Strání - ano ano, blíží se přeslavný fašank, veškeré podrobnosti opět v příloze. Upozorňuji, že první akce je ve Strání už teď v neděli od 15. hodin.

 

4. No a plakát, který je v JPG a proto ho můžu takto ukázat, patří k Hluku, kde chystají příští týden krojový ples. Přijďte. Akorát Hlučané zapomněli na plakát napsat, že ples je u nich v Hluku :)

 

Další plakáty, zejména k fašankům, ještě přidám.

 

- A následně přidávám plakát s pozvánkou na Fašankové dny ve Velké nad Veličkou, vše je sepsáno pěkně přehledně, podívejte se ... Fašank začíná fakticky už v sobotu 18. února od 16. hodin koštem slivovice, na kterém pořadatelé slibují mimořádné vzorky ze 60. až 80. let minulého století.

 

TADY  je ještě poozvánka na první fašank v regionu, ten bude teď v sobotu v Popovicích ...


RB