Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Pozvánky: Hluk, Suchov, Uherský Ostroh i pouštění draků + VIDEO - harmonikář z Blatnice, pan Rumíšek při hraní v Praze

O pozvánkách snad ani tentokrát nebudu psát, poslední dobou se je snažím dávat vpravo na hlavní stránku webu, kde si je můžete pohodlně přečíst. Zvu vás tedy na všechny akce, které vidíte napravo, tedy na dnešní folklorní večer v Hluku, zítřejší přehlídku harmonikářů na Suchově (tam bude mezi muzikanty hodně veselo!) i vernisáž výstavy pana Hudečka v Uherském Ostrohu - mimochodem, psal jsem o něm velký článek do aktuálního čísla časopisu Krajem svatého Antonínka. Ještě bych přidal i Myslivecký ples s country, kterým bude žít (snad dojde dost lidí) v sobotu hlucká Tvrz.

Napadlo mě, že bych vám mohl ukázat na videu muže, který vévodí vpravo na stránkách plakátu s pozvánku na harmonikáře. Je to pan Rumíšek z Blatnice pod Sv. Antonínkem, a já jsem ho natočil letos v září, když vystupoval v Praze na Kampě.

 

Hlavně si ale udělejte krásný odpočinkový víkend, možná poslední relativně teplý a slunečný. Pokud jste přitom z Ostrožské Lhoty a okolí, přijďte v neděli od 14.00 na Antonínek, kde se budou pouštět draky a o dvě hodiny později opékat špekáčky.

Takže - pěkný víkend, vážení čtenáři!

 

RB