Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

NAŠE ADRESA: Pozvánka do Hradiště na slavný cirkus JO - JOO

Patří k rodinnému stříbru, po desetiletí rozdává radost. První český národní cirkus Jo-Joo rozbil své šapitó poblíž uherskohradišťského zimního stadiónu na Sokolovské ulici. Od středy 25. až do neděle 29.srpna nabídne malým i velkým návštěvníkům show, která rozhodně stojí za to.

Jo-Joo je přímým nástupcem někdejšího cirkusu Jadran, jehož kořeny sahají až do doby Rakousko-Uherska. Po znárodnění této atrakce v roce 1952 museli příznivci principálské rodiny Joo počkat až do roku 1990, kdy slavný název i cirkus obnovil Jaromír Joo. V následujících letech projela legenda řadu zemí Evropy přes Skandinávii až k ruskému Murmansku.

Silné a vděčné divácké zázemí ale získal cirkus Jo-Joo pochopitelně doma. Svědčí o tom vždy vyprodaná představení, v nichž nechybí vedle klaunů třeba tygří show, artistka Roxy na visuté hrazdě, westernová show s lasy, poníky a pumami, orientální show s fakíry, hady a krokodýly, tanec s kruhy, výcvik malého a velkého koně a spousta dalších atraktivních čísel v průběhu dvouhodinového pořadu.

Asi nejočekávanějšími body programu bude výcvik sibiřských tygrů a také leoparda bez vodítka a navíc bez ochranné klece pod taktovkou principála Jaromíra Joo. Krédo Národního cirkusu Jo-Joo zní "Cirkus je poslední romantika na světě!" Hradišťané mají od středy do neděle ideální příležitost se přesvědčit, že tento český cirkus zmíněné krédo naplňuje svou profesionalitou beze zbytku.

ZDENĚK MATYÁŠ
reportér připravovaného webu NAŠE ADRESA

 

Stránky cirkusu se všemi informacemi jsou prosím TADY ...