Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Je toho strašně moc, co bych chtěl sem dát a napsat, ale fakt opět nestíhám :) Drobnosti dávám hodně na facebook, zkuste se tam se mnou spojit...

Vše podstatné je vlastně v titulku, propojení se mnou na facebooku je snadné. Stačí, když klidne TADY na tento odkaz, potom kliknete na Tohle se mi líbí a potom dáte Dostávat upozornění. Tak budete mít perfektní a okamžitý přehled, co dávám na facebook tohoto svého webu - někdy je to i několik věcí za den :)

 

Potom mám ještě svůj osobní profil na facebooku, ale tam vás moc zvát nechci, dávám tam hodně své osobní názory, občas i politiku, čím hodně lidí štvu. Nerad bych tento osobní facebook  "pletl" s mým facebookem o Slovácku.

 

Rád bych totiž svým způsobem oddělil svůj rodný kraj od svých názorů, rád bych upozornil, že ve vztahu k rodnému Slovácku se snažím vycházet s každým a podporovat všechno, co se Slovácka týká. Bez ohledu na to, jaké osobní či politické názory různí lidí na Slovácku zastávají, ke komu z politiků či třeba podnikatelů tíhnout. Kdyby ale přece jen někoho z vás můj osobní profil na facebooku zajímal, můžete se propojit se mnou TADY. Moc vám to ale nedoporučuji, přál bych si, aby  byly vidět především mé stránky, ty považuji za mnohem důležitější než sama sebe.  

 

Poslední věta - stále "kolísám" mezi tím, jestli tyto své stránky definitivně nezastavit nebo rozvíjet, je ale možné, že zvolím střední cestu. Ze svých stránek udělám něco jako facebook, tedy budu sem dávám jen kratičké věty a fotky, zatímco delší texty, na kterých mi záleží nejvíce, si nechám pro knížku či časopis o Slovácku... Knížka a časopis o Slovácku jsou totiž mé největší sny :)

 

Mějte se hezky, začíná nám krásné počasí, užijte si nadcházející týdny a měsíce, ať už třeba někde dáááleko za hranicemi nebo pěkně doma na našem Slovácku - já jako obvykle zůstávám doma s foťákem, kamerkou, diktafonem a diářem:)

 

RB