Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Zajděte si na ojedinělou módní přehlídku

Pozvánky na módní přehlídky na tyto své stránky opravdu nedávám, ale tentokrát činím výjimku. Důvody jsou dva - rád bych pomohl autorce této přehlídky s propagací, a navíc (a to hlavně) si myslím, že může jít o příjemný a ne zase tak obvyklý zážitek.

Nejdříve základní informace: Přehlídka bude v sobotu 31. května od 20.00 ve sportovní hale v Ostrožské Nové Vsi. Pro čtenáře mimo náš region - Ostrožská Nová Ves leží mezi Uherským Ostrohem a Kunovicemi, kromě auta se sem dostanete docela pohodlně i vlakem.

Pokud jde o lístky, myslím, že se budou prodávat ještě i na místě (nevím stoprocentně, ověřím), lepší je ale bloknout si je na obecním úřadě, telefon 572 598 115. Cena příliš vysoká není, 150 korun, mnohé totiž platí sponzoři, výrazně pomohla i obec.

A teď už k tomu, co uvidíte. Půjde o módní přehlídku ve velkém stylu, která v našem regionu k vidění nebývá, zárukou je jméno autorky přehlídky Marie Zelené. Když jsem se jí ptal, co lidé uvidí, napsala mi: "Na tuto přehlídku do své rodné obce přivezu to NEJ z mé dosavadní tvorby - modely ze soutěže Česká Miss, Svatební šaty roku a jiných soutěží, ale také jsem připravila mnoho úplně nových modelů a kolekcí, které budou v ONV předvedeny úplně poprvé. Přehlídku zakončí Národní šaty - připravené pro prezentaci ČR v zahraničí a předvede je Eliška Bučková," stojí v mejlíku.

"Přehlídka bude složena převážně z luxusních večerních a společenských modelů, ale také z modelů extravagantních - v luxusním stylu. Přehlídka není komerční. ale je to spíše "módní show" - propojení nádherných modelů, působivé hudby, světelných efektů a choreografie v jeden celek," napsala mi Marie Zelená.

Pokud jde o jména, kromě České Miss Elišky Bučkové (mimochodem ze slovácké Strážnice) se představí další známé "holky", třeba Miss ČR 2004 Jana Doleželová nebo Lenka Záhorská - to je ono "kvítko" z televizní reality show Big Brother, kterou jsem tedy moc nemusel (myslím tím onu show). A když už jsem u jmen, předvádět šaty bude také dcera Zelené Martina, která hodně pomáhá s přípravou přehlídky i s některými modely. Celkový počet modelek, které uvidíte, bude dvanáct.

Pro zajímavost, nebudou chybět ano politici - to se ví, že na na mole :) - přijdete brněnský primátor Roman Onderka a dokonce i pražský primátor Pavel Bém. A ještě nakonec: Tato velká módní přehlídka se koná u příležitosti 750 let od první písemné zmínky o Ostrožské Nové Vsi, záštitu nad ní převzal hejtman Zlínského kraje Libor Lukáš.

Tož neseďte doma, když "svět" přišel až k našim vratům :) Ale vážně - velmi dobře vím, že Marii Zelené na této přehlídce nesmírně záleží a udělala strašně moc proto, aby se v její rodní obci mohla uskutečnit.

RB

 

A TADY najdete odkaz na stránky módní značky Maxel, což je právě značka Marie Zelené...