Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Vyjde ve středeční MF DNES: Rekonstrukce případu, při kterém řidič z Březolup přejel mladíka z Kunovic + VIDEO + FOTO

Před chvílí jsem se vrátil z Uherského Hradiště, kde jsem sledoval rekonstrukci známého a smutného případu, při kterém klučina z Březolup přejel mladíka z Kunovic. Nyní se můžete podívat na fotku z této rekontrukce, článek si prosím můžete přečíst ve středeční MF DNES, ve zlínské regionální příloze. Sem na web dám ještě video z rekonstrukce.

 

RB

Ps. Pokud cokoliv k případu máte, zavolejte mi prosím na 602 433 970 nebo mi pošlete mail na radek.bartonicek@gmail.com

Děkuju !!!

 

Tady už je video ... Nepřísluší mi tady někoho soudit, od toho máme nezávislé a svobodné soudy. Snad bych jen k videu dodal, že řidič na něm ukazuje, jak mladíka z Kunovic srazil. Jak vidíte, jeho "nájezdy" jsou zpočátku mírné, což policie, státní zástupce i experti nepovažují za příliš reálné. Smrtelná zranění oběti řidiče nasvědčují spíše prudčímu nájezdu auta... Ale vyčkejme na soud ...

 

 

 

Obviněný řidič auta ukazuje při včerejší rekonstrukci, jak se skláněl nad mladíka, kterého přejel. V roli mladíka leží policejní figurant.  

 

Tak, jak to bylo? Zleva: Obviněný řidič, mladík, jehož totožnost neznám, kamarád mrtvého mladíka a dvojice svědků, kteří stáli při loňské tragédii opodál.

 

Kola tohoto auta vzala jeden lidský život. Přesněji řečeno, řidič tohoto auta.

 

Tři různí lidé, tři různé výpovědi, tři různé verze smrti. Státní zástupce a policie jsou zatím přesvědčeni, že šlo o úmyslné zabití.

 

Dnešní rekonstrukce možná rozhodne o budoucnosti Jakuba Juřeny z Březolup, který je vyšetřovaný na svobodě. Osmnáct let, které mu podle zákona hrozí, určitě nedostane, na pár let by ale jistě v případě odsouzení do vězení šel.