Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Vše o blatnické pomoci s Pragovkou i vodou Haiti + pozvánka !

Kromě jiného se samozřejmě snažím sledovat i vše, co se týká toho, jak Blatnice pod Svatým Antonínkem pomáhá Haiti. V poslední době se o tomto objevilo několik informací, které jsem se snažil v tomto článečku nějak seřadit. Navíc v pátek bude zajímavá přednáška, o které se téměř neví, rád bych vás tedy nyní pozval.
 
Přednáška je v pátek 5. února od 19:10 v Uherském Hradišti, o pomoci Haiti bude mluvit blatnický kněz P. Zdeněk Stodůlka. Podrobnosti jsou prosím v příloze nebo tady pod odkazem:  
 
 
 
Několik příspěvků se rovněž objevilo o tom, jak v Blatnici připravují druhou Pragovku pro Haiti. Podívejte se tedy na televizní reportáž a také na článek Richarda Guryči z MF DNES. 
 
 
 
 
A dost se mluví také o pokazené první Pragovce, která z Blatnice odešla na Haiti loni a hodně je tam platná. Tady jsou články o tom, jak ji jel opravit z Česka technik a také, jak už ji opravil a ona opět slouží lidem. 
 
 
 
 
Pokud máte chuť mít opravdu co nejvíce informací, velmi vám doporučuju následující stránky, kde je o pomoci Blatnici Haiti asi opravdu všechno - vyníkající stránky! 
 
 
 
A ještě kontakt na občanské sdružení, které pomáhá s projektem Voda pro Haiti: 
 
 
 
Pokud budete mít prosím k těmto tématům jakékoliv informace budu vám za ně vděčný. A v březnovém čísle časopisu Krajem svatého Antonínka se budu snažit co nejvíce informací sepsat. A klobouk dolů před všemi, kteří v této věci pomáhají!!!
 
 
 
 
RB 
602 433 970
radekbartonicek@klikni.cz