Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Video ohlédnutí za soutěží Zpěváček Podluží ve Starém Podvorově - s velmi napínavým koncem a rozstřelem

Tonda Vrba strávil včerejší odpoledne na Podluží, kde vystoupily nejšikovnější děti této části našeho Slovácka. Právě nyní videa zpracovává a postupně je všechny uvidíte, některé jsou už na jeho "videostránce" youtube. Díky Tondovi, který se pohybuje po celém Slovácku, je možné i tady na webu postupně ukazovat skutečně celé zajímavé "území" Slovácka i lidi, kteří tady žijí.

Jak víte, Slovácko je bohužel rozděleno do dvou krajů, takže lidé z obou částí Slovácka ví o sobě stále méně, v obou částech jsou poněkud odlišnější úřednická "pravidla", v obou částech vycházejí noviny jen pro jednu část a když je potřeba opravit silnici přes Antonínek, kde se kraje dělí, tak se cestáři při opravě zastavili přesně na "hranicích" a udělali vlastně jen polovinu cesty :) Tož, tak dopadne to naše Slovácko, děcka už vůbec nebudou vědět, kolik toho máme vzájemně společného.

RB 

 

Tady už jsou videa od Tondy...

 

 

 

 

 

 

.. tady už je napínavý konec, musel rozhodnout "rozstřel" mezi několika zpěváky, jak jsem slyšel, situace v hledišti byla hodně emotivní

 

 

... a tady už je napínavé rozuzlení