Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Včerejší povídání a zpívání Lucky Rybnikářové pro SlovackoDNES.cz - výborné zpěvačky a sympatické holky z Hluku

Rád bych se ještě vrátil k velkému úspěchu Lucky Rybnikářové z Hluku, která získala v neděli první místo v Celostátní soutěži dětských zpěváků lidových písní Zpěváček 2011. Lucka postoupila v soutěži, které se po celé zemi účastnilo 6 000 dětí do finále, kde mezi padesáti dětmi byla porotou vybrána jako nejlepší. Když se včera vrátila domů, v Hluku jsme se setkali a natočili následující dvě videa. Na jednom si s Luckou povídám o jejím životě, na druhém jsem ji poprosil, aby zazpívala kousek písniček, s nimiž ve finále vyhrála. 

RB

 

... tady je prosím povídání  

 

 

 

... a tady zpívání ... Lucce moc děkuju za vstřícnost a ještě jednou gratuluju! A také děkuju za pochopení personálu Pizzerie Bowling v Hluku, kde jsme včera točili a fotili, je to velmi pěkné místo na focení ...


 

 

 

Chtěl bych také připomenout zatím poslední vystoupení Lucky na domácí hlucké půdě s cimbálovou muzikou ZUŠ v Hluku s primáškou Míšou Křápkovou. Jak mi Lucka řekla, za úspěchem této písničky stojí především ředitel "zušky" František Říha a paní učitelka Zdenka Hájková, která s Luckou písničku mnohokrát zkoušela.