Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Vážení čtenáři, stránky mají dovolenou, nezlobte se ... A udělejte si dovolenou také

S koncem měsíce června a začátkem letních prázdnin přecházejí do prázdninového provozu také tyto stránky www.SlovackoDNES.cz. V následujících dnech totiž budu mimo internet, stránky doplním po Dnech dobré vůle na Velehradě, tedy po 5. červenci, a poté je budu v menším množství aktualizovat do konce srpna. Od září by měly stránky fungovat opět bez přestávek.  

Omlouvám se za tuto úpravu "provozní doby", snad se na mě nebudou zlobit zejména pravidelní čtenáři stránek. Myslím ale, že většina z vás využije letní měsíce k odpočinku a nabírání nových sil mimo počítače, a tak je pochopitelné, že oddech potřebují také tyto stránky.

O to více fotek, videoukázek či textů ale bude připraveno na stránky právě od září, čeká nás několik zajímavých akcí, ze kterých určitě připravím pro stránky texty, fotky či videa. Budu také rád, když mi pošlete ze svých cest a návštěv akcí také své příspěvky, jistě bude příležitost je časem na stránky umístit. 

Volnější prázdninový "režim" určitě využiju i k přemýšlení, jak dál s těmito stránkami, nejsem si jistý, jestli mají nadále smysl, záplava všeho možného kolem folklóru je všude možně už příliš velká a zřejmě nastal čas, abych přemýšlel o nových projektech. 

Chtěl bych vám všem poděkovat za věrnost těmto stránkám také v letošním prvním půlroce, počet vás čtenářů opět narostl a já mnohokrát lituji toho, že nemám víc času stránky doplňovat. Velmi mě to mrzí, ale není to možné, téměř každý den se od rána musím věnovat psaní článků do MF DNES, což znamemá v průměru dva i tři články za den a navečer pobíhání po různých akcích. Proto nemám ani čas na práci s fotkami, když už někde fotím nebo točím, vyberu maximálně něco pro noviny a něco sem na stránky, ale k vybírání desítek či stovek fotek bych musel dělat jinou práci - například komerčního fotografa, což by mě asi nebavilo. Nezávislá novinařina je holt má parketa a neopustím ji. 

Nakonec tohoto psaní vám přeji krásné léto, těším se, že se třeba s některými z vás někde setkám a budeme mít čas na pokec a třeba i nějaký pohárek. Během roku vlastně na takový relax čas není a já toho stále víc lituju...

 

RB
radek.bartonicek@mfdnes.cz

602 433 970