Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

V politice to před Vánocemi vře - Věci veřejné žádají kvůli korupci o návrat předsedy vlády z Bruselu: TADY sledujte on - line

Vypadá to, že letošní "politické Vánoce" budou hodně veselé - a samozřejmě, zároveň smutné. Skandální chování už bývalého ministra životního prostředí Drobila má dnes, ve čtvrtek, pokračování.

Věci veřejné kolem poledne uspořádaly tiskovou konferenci a vyzvaly předsedu vlády Nečase, aby se co nejdříve vrátil z jednání v Bruselu - chtějí s ním neprodleně jednat o nynější situaci.

Korupce se dotýká nejvyšších míst, včetně samotného premiéra, který byl v říjnu informovaný o tom, že na Státním fondu životního prostředí dochází ke korupci. Obrátil se na svého podřízeného, tedy na Drobila, který ovšem podezření z korupce nenahlásil na policii, ale tvrdě zaútočil na toho, který na podezření upozornil - jak typické pro naši zemi.

 

Vše můžete nejlépe sledovat TADY, na stanici ČT 24

 

Další podrobnosti k celému skandálu nemusím psát, jistě je znáte, jednoduše řečeno, v České republice, prolezlé korupcí a kamarádičkováním s cílem tunelovat peníze občanů, se odehrává další dějství tohoto nekončícího "seriálu". 

 

TADY si můžete poslechnout zvukový záznam ze zatím posledního případu ....

 

RB