Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

V Hluku hraje OLYMPIC! Jak to bylo s pozváním slavné kapely?

Až teď jsem si vzpomněl, že v sobotu 18. října hraje v Hluku OLYMPIC. A hned jsem si také vzpomněl, že jsem se před časem ptal člověka, který je sem pozval, jak k pozvání došlo. Odpověď je zajímavá, tak ji sem dávám. A samozřejmě mu držím palce, aby na této kapele - přeslavné, ale přece jen už trošku za zenitem - neprodělal. Pokud budete mít z koncertu fotky nebo nějaké postřehy, pošlete je prosím! DĚKUJU!

 

Tady je tedy odpověď:

Jak vznikl nápad pozvat Olympic? Já jsem provozovatel diskotéky Fenix a restaurace na sportovní hale, tak máme z pořádání kulturních akcí nějaké zkušenosti. Jednou mi přišel mail od jedné pražské agentury s nabídkou na vystoupení finalistů X Factoru "Dante a Divoké kočky". Tato nabídka mne nezaujala, ale na stránkách agentury jsem pak narazil na to, že hlavní kapelou, kterou tato agentura zastupuje, je skupina Olympic, což se mi zdálo o hodně zajímavější.

Tak jsem oslovil agenturu, byl mi nabídnut termín a domluveny podmínky. Požadavky Olympicu jsou, myslím, naprosto standardní. Kromě večeře, vytopené šatny a nějakých nealko nápojů nemají žádné speciální požadavky.

Vím, že tato akce je něco podstatně většího a náročnějšího než pořádání nějakého bigbítu, ale řekl jsem si ,proč by se nomohl konat koncert podobného typu i u nás v Hluku, když takové akce bývají i v menších obcích než je Hluk. Kapacita sálu je asi 3000 osob, ale už poloviční návštěvu budu považovat za velký úspěch, protože, jak sám píšete, těch nejrůznějších kulturních akcí je spousta. Na druhou stranu ale taková akce v Hluku ještě nebyla, tak chci doufat, že by se snad mohlo najít dost lidí, kteří by se mohli přijít podívat. Uvidíme. :o)

S pozdravem Pavel Šimčík

 Soubory ke stažení