Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Utajený turnaj přípravek v Ostrohu (včetně krásných fotek) + vítězství fotbalistů Brodu, Blatnice i Lhoty

1274637833-turnaj-pripravek-uh-ostroh-319

Tentokrát začneme tak trošku utajeným turnajem přípravek v Uherském Ostrohu. Sám jsem se o něm dozvěděl náhodou. V žádných novinách jsem totiž nečetl (nebo jsem si nevšiml), že v neděli dopoledne pořádá FK Uherský Ostroh turnaj mladších přípravek s názvem DROSTAV CUP 2010.


Šest mužstev bojovalo systémem každý s každým o pohár, medaile a další věcné ceny.
Hlavní organizátoři Pavel Vlk a Radek Větříšek mohli zhruba po pěti hodinách nelítostných bojů předat ceny v tomto pořadí: 

 

1. Hroznová Lhota
2. Bzenec
3. 1.FC Slovácko ( dívky)
4.  Veselí nad Moravou
5. Uherský Ostroh
6. Ostrožská Nová Ves

 

Zajímavostí bylo, že mladí fotbalisté z Hroznové Lhoty, tedy nejmenší vesnice na tomto turnaji, nakonec celé klání vyhráli.    

 

Uherský Brod a Blatnice zvítězily

Tři zápasy, tři výhry a skóre 10:0. Taková je bilance fotbalistů z Uherského Brodu z posledních zápasů. V sobotu porazili na domácím hřišti Rosice a zdá se, že jsou z nejhoršího venku. V tabulce divizní skupiny D jsou na 10. místě se ziskem 31 bodů. Předposlední Vyškov má 25 bodů a poslední Boskovice 18. Uherský Brod – Rosice 2:0.

V krajském přeboru ke svému záchranářskému duelu  Ostrožská Nová Ves neodjela. Ve Viganticích je podmočené hřiště a zápas se musel odložit. Zápas jara odehrálo béčko stejného klubu. V přímém souboji o první místo dokázalo vyhrát na půdě prvních Záhorovic a má nakročeno k postupu ze základní třídy. Záhorovice – Ostrožská Nová Ves „B“ 1:2.  Hlučané prohráli na hřišti v jarních odvetách výborných Morkovic. Morkovice – Hluk 3:2. Branky: Přemek Radoch  a JAN MACHALA. ( V neděli jsme uvedli špatného autora branky Hluku. Věřte tedy, že úspěšným střelcem byl z trestého kopu Jan Machala)

Horňácí z Velké nad Veličkou vybojovali cennou remízu na hřišti sestupem ohrožených Ratíškovic. Veličené jsou v tabulce na dvanáctém místě. FK Baník Ratíškovice – TJ Kordárna Velká nad Veličkou 2:2 (2:1)
Sestava Velké:  Sládeček – Šácha, Horák, Vávra, Machálek (74. Štefánek) – Valášek, Miškeřík, L. Macko, Bihari (59. M. Kohůt) – Slovák, P. Kohůt.   

V I.B třídě směřuje Uherský Ostroh nezadržitelně do okresního přeboru. Naposled vyhráli Ostrožané v prvním jarním kole a tentokrát nestačili na domácím hřišti na Bojkovice. Uherský Ostroh – Bojkovice 2:4.
Jenom další zaváhání Jalubí drží Ostroh na předposledním místě tabulky.

Blatnice po třech zápasech znovu vyhrála a drží si třetí místo v tabulce. V parádní formě je útočník Martin Zalubil, který vstřelil za Blatničany na jaře už svoji desátou branku. Mutěnice „B“ – Blatnice 1:2.

V okresním přeboru vyhrála Ostrožská Lhota podruhé v řadě na hřišti soupeře. Záchrana v soutěži, o které mluvil trenér Josef Dominik před jarní částí sezony, je už téměř definitivní. Jarošov – Ostrožská Lhota 1:3. Doporučuji, podívejte se na řadu pěkných fotek, které z tohoto i dalších utkání Lhoty pořizuje Dušan Dufka - TADY jsou jeho fotky!

Text a foto: std


Ps. A TADY jsou fotky z turnaje přípravek - není sport v podání dětí nádherný? 

Turnaj přípravek: Zápas Uherský Ostroh - Ostrožská Nová Ves (Uh. Ostroh má červené dresy)

 

Turnaj přípravek: Zápas Uherský Ostroh - Ostrožská Nová Ves

 

Turnaj přípravek: Zápas Uherský Ostroh - Ostrožská Nová Ves (Uh. Ostroh má červené dresy)

 

Turnaj přípravek: Radost malého fotbalisty z Bzence

 

Turnaj přípravek: Přiznám se, že tohoto gólmana si nemůžu nikam zařadit

Turnaj přípravek: Fotka ze zápasu Hroznová Lhota ( oranžoví) - Veselí nad Moravou

 

Turnaj přípravek: 1.FC Slovácko ( dívky) - Ostrožská Nová Ves.

Turnaj přípravek: 1.FC Slovácko ( dívky) - Ostrožská Nová Ves.

 

 

     A ještě tato krásná fotka Dušana Dufky, kterou nafotil včera na utkání Jarošov - Ostrožská Lhota, Dušanovy fotky jsou TADY...