Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Tonda Vrba: Podívejte se na videozáznam z krásného jarního zpívání v Kyjově, kde vystoupily sbory z Kyjova, Blatnice, Čejkovic, Kněždubu, Ostrožské Nové Vsi, Hroznové Lhoty a Horňácka

Mohl bych dát sem na stránky právě probíhající politickou melu či spíše frašku kolem pánů Janouška a Béma, mohl bych dát odkaz na tiskovou konferenci, kde právě policejní prezident sype popel na hlavu policistům za totálně zpackané vyšetřování, ale pořád se mi zdá, že proti všem špatným zprávám světa je třeba nastavit zprávy dobré.

Mezi takové určitě patřilo i víkendové setkání v Kyjově, kde se v dobré náladě sešli lidí z několika míst Slovácka. Na místě byl také Tonda Vrba, který exkluzivně natočil mnohé z toho, co se v Kyjově odehrávalo, a vy se díky němu nyní můžete také do Kyjově podívat.

Máte-li rádi lidové písničky a náš rodný kraj, určitě si mezi řadou pěkných vystoupení najdete to své, která vám dodá povzbuzení a potěšení do našich současných dnů, které mnohdy nejsou nijak jednoduché.

RB 

TADY prosím najdete všechna videa Tondy Vrby ...  


A Tonda k videoukázkám připsal: Jarní zpíván se odehrálo  25. března od 14.00 hodin před kyjovskou radnicí. Už tradiční akce změnila místo konání, kdy se v minulosti zpěváci ze Slovácka scházeli v historické části Kyjova u vinných sklepů Na šištótě. Letos se organizátoři ze Slováckého souboru Kyjov s místními vinaři nedomluvili. Snad se to podaří opět v příštích letech, protože atmosféra u sklepů měla jasně navrch před náměstím:-))