Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Slovácko prohrálo gólem v nastavení. Takovou chybu neudělá ani dorostenec - zlobil se trenér

1321784761-slovacko-liberec-023

Popáté prohráli fotbalisté Slovácka na svém trávníku v podzimní části ligy. Tentokrát si všechny body odvezl Liberec, který dal vítěznou branku až v nastaveném čase. Popravdě jsme žádnou úchvatnou fotbalovou podívanou neviděli, a to ani ze strany druhého celku tabulky. Zápase by spíše slušela remíza, stejně se vyjádřili oba trenéři na pozápasové tiskovce.

 

Tady je samotný závěr zápasu

Když už se zdálo, že si obě mužstva body rozdělí, srazila domácí do kolen Reinberkova chyba. Obránce domácích ztratil v nastaveném čase míč souboji se Šuralem, ten odcentroval a Rabušic se stal hrdinou utkání. „Takovou chybu jakou udělal Reinberk při autu, to se prostě nesmí stát ani v dorostu,“ zlobil se po zápase na svého svěřence kouč Soukup. „Nechci ale podlehnout emocím z poslední minuty. Myslím si, že jsme si minimálně bod zasloužili a měli jsme ho uhrát. Hráči odevzdali hodně sil, nechci na ně ze závěru zápasu naházet veškerou špínu,“ dodal trenér Slovácka.

SLOVÁCKO - LIBEREC 1:2 (1:1)

 

 

 

REPORTÁŽ SLOVÁCKÉHO DENÍKU A FOTKY ZE ZÁPASU NAJDETE TADY:

 

POHLED NA ZÁPAS ZE STRANY LIBERCE JE TADY:

 

TADY JE VIDEOREPORÁŽ ZE ZÁPASU:

 

 
POZÁPASOVÁ TISKOVKA, NA KTERÉ MLUVÍ DOMÁCÍ TRENÉR MIROSLAV SOUKUP
 

Zdroj: www.fcslovacko.cz

 

 

 

 

Kapitán domácích Michal Kordula

 

Střelec jediné branky Slovácka David Pavelka

 

Útočník Slovácka Libor Došek, který zápas pro zranění sledoval jenom z tribuny

 

 

Slovácko počítá absence, Fujerik si přetrhl křížový vaz


Uherské Hradiště – Čtyřikrát nastoupil na podzim v základní sestavě Slovácka a čtyřikrát skončil zápas vítězstvím soupeře. Rychlonohý záložník modrobílých Lukáš Fujerik pomalu začíná platit za smolaře.  


Největší dávku smůly si vybral v utkání proti Liberci. V první půli ho bylo plné hřiště, nahrával, střílel, bojoval, prostě chtěl hrát fotbal, byl hladový. Jenže čtyři minuty před přestávkou však po zřejmě špatném šlápnutí opustil hřiště na nosítkách. Po změně stran už se na hřišti neobjevil, nahradil ho Ladislav Volešák. Zranění, které na první pohled nevypadlo vůbec vážně, si ve finále vyžádá operaci a několik měsíců bez fotbalu.

„Je to další ztráta. Lukáš má podle posledních zpráv přetržený křížový vaz v koleně. Na hřišti to tak nevypadlo, ale bohužel to tak je,“ připočetl k Doškovi a Kordulovi, který bude stát na Žižkově za čtyři žluté karty další absenci kouč Slovácka Miroslav Soukup.

 

Text a foto:  std

Další rozhovory s Michalem Kordulou a oběma střelci branek v zítřejším Slováckém deníku.

Články ze zápasu najdete také na webové adrese: www.slovackydenik.cz