Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Slovácko - Brno. Byl to prodaný zápas? Přečtěte si názory aktérů + vyjádření majitele klubu

Prodali fotbalisté Slovácka zápas s Brnem? Výsledek nahrával všemožným spekulací, ale osobně si myslím, že se rozhodlo na trávníku. Už jsme viděli daleko horší výkony od domácích fotbalistů jako ten sobotní proti brněnské Zbrojovce.

Příliš se nedivím ani rozčilení Michala Korduly po zápase, který na přímou otázku jestli si myslí, že zápas byl nějakým způsobem ovlivněn odpověděl takto: „Nevím, co to máte za řeči. Už před zápasem tady poslouchám kecy, které mě osobně absolutně uráží. Vůbec se o tom odmítám bavit, jsou to absolutní lži a nesmysly.“

Ta otázka na tiskovce musela padnout, ale věřím kapitánu Slovácka, že tentokrát to jednoduše nevyšlo. Tak to prostě ve fotbale někdy chodí, že se dočkáme neuvěřitelných věcí. Ve sportu není nic předem nalajnováno.


Stanislav Dufka

 

Trenér Slovácka Miroslav Soukup: Naplivali jsme si na vlastní obličej


Pro mě je to obrovské zklamání. Pro výkon, který dnes naše mužstvo předvedlo, neexistuje žádná rozumná forma omluvy. Tohleto je totiž hazardování se svým jménem, hazardování s našimi fanoušky. Hráče jsem upozorňoval na to, že nás nečeká nic jednoduchého, že pokud budeme chtít uspět, budeme muset hrát líp než v Olomouci, víc bojovat, že nic nepřijde samo. Upozorňoval jsem je na to, že v této fázi budeme o každém z nich rozhodovat, jestli tady bude působit dál. Dneska si někteří hráči řekli o to, že tady už dál působit nebudou. Mrzí mě, že jsme si naplivali na vlastní obličej a zklamali jsme tady několik tisíc fanoušků, kteří věřili, že vyhrajeme. Za tohle se musím fanouškům omluvit, protože tohle je pro mě větší ostuda než prohra 0:7 v Brně.

 

SLOVÁCKO - BRNO 0:2

 

 Reportáž Slováckého deníku a fotky ze zápasu jsou tady: 

 

Reakce majitele Slovácka Zdeňka Zemka je je zde:

 

Obránce Slovácka Radek Mezlík, který mluví k prvnímu gólu a k "očekávanému" výsledku utkání

 

 

 

 

 

Tady je začátek utkání a domácí kotel

 

 

 

 A takto vypadal kotel zhruba dvacet minut před koncem utkání

 

A tady jsou spokojení fanoušci Zbrojovky Brno

 

 

 

Tomáš Košút a jeho chrániče

 

My jsme 1. FC Slovácko, my jsme 1. FC Slovácko. Křičel tento mladý fanoušek téměř celý druhý poločas u kotel Zbrojovky Brno. Dneska jsem se dozvěděl, že je to syn Michala Korduli.

 

A tady je Michal Kordula

 

A děkovačka fotbalistů Brna

 

Trenér Brna René Wagner

 

 DALŠÍ FOTKY JSOU ZDE

  A ZDE