Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Samozřejmě Fašank! Pozvánky do Lhoty, Hluku, Velké, O. Nové Vsi, Boršic, Blatničky, Ostrohu, Kuželova...

Jelikož ještě existují lidé, kteří si umí dělat srandu ze sebe i z druhých, můžu sem díky tomu dát pozvánky na řadu fašanků v našem okolí. A kdybych tyto fašanky nemusel fotit do časopisu, řeknu vám, že bych nejradši foťák nechal doma, vzal něco na posilnění a skryl se do nějaké maskyl. Ale bohužel, budu opět všechny otravovat s focením, budu opět nestydatě střízlivý, budu opět s vyplazeným jazykem přejíždět z jednoho místa na druhé. Až snad někdy kolem půlnoci budu mít klid a konečně si fašanku užiju - berte tyto mé řádky jako varování, pokud přemýšlíte nad tím, jestli se chystáte jít veselit nebo raději vršit stovky a stovky dalších nedůležitých fašankových fotek.

Takže, pojďme k pozvánkám, postupně je sem budu dávat. Další jsou prosím v příloze, ty dala dohromady Zuzka Lipárová, za což jí patří velký dík! Zatím nevím přesně, kdy jsou fašanky ve Velké a Javorníku, které přitahují možná nejvíc fotografů, tak kdybyste věděli, děkuju moc!

Jak se tak na ty programy fašanků dívám, tak například v sobotu večer by se člověk musel rozkrojit na pět dílů, aby vše stihl... 

 

 

RB 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soubory ke stažení