Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

S velkou radostí dávám následující novinku: Videozáznam z přehlídky HORŇÁCKÝ ZPĚVÁČEK 2015 - velké díky všem!

Všechny palce jsem na dálku držel o tomto víkendu Tondovi Vrbovi, který dál pokračuje v čerstvé tradici akce s názvem Horňácký zpěváček. Je skvělé, že jede dál, i když ani letos to určitě nebylo jednoduché, vždyť těsně před soutěží několik dětí nakonec nepřišlo. Videa jsem zatím viděl jen zběžně, ale mám z nich pocit, že zpěváček se vydařil a bylo možné slyšet výborný zpěv i muziku.
 
Jen chybí trošku starší děti, ale to je problém zpívání všude možně, nechápu to, občas slyším a vidím, že starší se za zpěv stydí, ale vysvětlete mi někdo, proč? Copak je něco posměšného na tom, když zpívá někdo, komu je deset, jedenáct, patnáct, osmnáct? Vždyť pokaždé je to nádhera, učitě mnohem větší, než pohled na nějaké "jelito", které neumí zpívat, tančit, hrát na nějaký hudební nástroj a ještě k tomu se třeba posmívá tomu, kdo takové umění ovládá... Takže - děcka, nestyďte se a zpívejte! 
 
RB
 
 
 
 
... Takto moderátorky zpěváčka zvaly diváky
 
 
 
 
 
 
 
 
Tady už můžete vidět celý záznam, od úplného začátku...
 
 
 
  
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 vítěz kategorie do 10 let, JAN PAVLÍK z Hrubé Vrbky
 
 
 
 
vítěz kategorie 10-15 let, KAREL SOVIŠ z Veselí nad Moravou 
 
 
 
 
děkování moderátorek...
 
 
 
 
 
společná fotka...
 
 
 
 
 
Velické Trnečky netvoří jen ženy, jak by se mohlo podle názvu zdát. Sedící vpravo je vedoucí Lenka Jochová, vedle které sedí Anička Prášková. Pokud jde o ty, kteří stojí, vezněme to odleva:  Katrin Jongepierová, Martin Janoška, Kristýna Grabcová, Adam Pšurný a Martin Valena. Ať vydržíte spolu co nejdéle!