Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Prožíváme advent, Vánoce se blíží, zkusme zpomalit své kroky... PROVOZ WEBU JSEM PROSÍM OMEZIL

Když si prohlédnete fotku, která je u tohoto článečku, uvidíte na ní několik lhotských ministrantů, které jsem nafotil v první adventní neděli po ranní mši. Už tehdy jsem plánoval, že fotku dám sem na stránky a připíšu k ní sdělení, že v předvánočním a vánočním období "utlumuji" provoz těchto stránek. Nakonec jsem nic nenapsal, fotku jsem nedal a samozřejmě, stránky "neutlumil". Naopak, dál jsem jel co největší rychlostí, přestože za chvíli už budeme zapalovat třetí svíci a příští týden přijde radost z vánočních svátků.

Dovolte mi tedy, vážení čtenáři, zpomalit provoz těchto stránek právě teď, věřím, že mě pochopíte, zůstanete stránkám věrni, a nebudete se zlobit, když tady do konce roku najdete jen minimum nových příspěvků. Nedovedete si představit, jak nesmírně moc se na odpočinek těším !!! Člověk by mohl jet naplno advent neadvent, Vánoce ne-Vánoce vlastně pořád až do úplného vyčerpání, až pak by zjistil, že celý spěch je k ničemu.

Do konce roku dám sem na web jen nejnutnější příspěvky, určitě nezapomenu na pozvánky, protože budu rád, když organizátorům akcí pomůžu nebo pomůžu vám, abyste se podívali na zajímavá místa.

Rád bych proto poprosil kohokoliv z vás, abyste neváhali a poslali mně na mail pozvánky na jakékoliv akce v nadcházejícím období. Případně prosím pošlete text či fotku z akcí, které už skončily, určitě je dám sem na stránky. Moc bych chtěl také poprosit ty z vás, kteří bydlíte na Ostrožsku a Horňácku, pošlete mi prosím jakékoliv příspěvky, tipy či fotky do časopisu Krajem svatého Antonínka - je to zřejmě poslední číslo, které tvořím. 

Od Nového roku se už s největší pravděpodobností nebudu věnovat dění na Ostrožsku a Horňácku tak intenzivně jako v posledních dvou letech. Určitě zpomalím tempo také tady na stránkách, zatím plánuji, že bych stránky aktualizoval vždy jednou za týden, zřejmě v pondělí. Stránky by šly aktualizovat prakticky nepřetržitě, věcí a témat je nekonečné množství, ale myslím, že není v lidských silách takové tempo udržet dlouhodobě. 

Čas, který ušetřím, bych chtěl mimo jiné věnovat spoustě dluhů, které mám. Čeká mě vyřízení mnoha a mnoha mailů v poště, poslání fotek i videoukázek, a především pořádná systémová archivace  obrovského množství zvuků, fotek i videoukázek, které jsem všude možně nasbíral - samozřejmě, mnohé z toho dám postupně během příštího roku na stránky.

Mějte se hezky, před Vánocemi se ještě ozvu s vánočním přáním. Zkuste rovněž své tempo zpomalit, ať nám ty Vánoce "neprofičí" před očima ... A hlavně - ať se ve zdraví dožijeme konce roku a ve zdraví prožijeme i celý rok 2011 ... Velmi se omlouvám, že jsem zatím spoustu věcí (i slíbených) na stránky nedal, ale veřte mi, už mi došly síly ... Snad s rokem 2011 zase přijdou :)

RB 

radek.bartonicek@gmail.com

602 433 970