Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Pro zajímavost: Přehled 245 video ukázek, které jsem dal sem na stránky

Dnes jsem náhodně stiskl "nějaké" tlačítko na internetu a naskočil mně přehled všech videoukázek za posledních 9. měsíců, které jsem tady na Slovácku natočil provizorně na video - tedy spíše na foťák, nejdíříve na malý Canon a později na větší 500 D.

Pokud se chcete prosím podívat, přehled všech VIDEO ukázek je TADY... (to úplně poslední prosím ještě neotvírejte, protože se právě nahrává)

Téměř ke každé ukázce si můžete najít tady na stránkách komentář (například přes zadání klíčového slova do vyhledavače), proto je zbytečné, abych k videu psal nyní nějaké vysvětlení.

Považuji prostě video za stále důležitější "věc" a dál budu intenzivně pracovat na vylepšování jeho kvality i na rozšiřování míst, kam s ním chodím a na co ho využívím... Jeho možnosti jsou obrovské - a samozřejmě především mi jde o to, abych s ním mapoval události a lidi, které považuji za podstatné, zajímavé a smysluplné...

 

A TADY je ještě spousta dřívějších video ukázek, které jsem točil na starší foťák - takto jsem začínal :)

 

RB 

Ps. Dovolte mi ještě jedno vysvětlení. Stále častěji se mi stává, že mě někdo urguje s nějakým videem nebo třeba i fotkami. Věřte mi, že se snažím, ale video, fotky i tyto stránky můžu dělat především ve volném čase, ani z jedné věci nemám žádný příjem (s výjimkou fotek pro radnici v Hluku) a ani ho nechci mít, jsem si vědom, že mapuju především dění, které je založeno na dobrovolnosti a nadšení mnoha lidí. Pokud jsem vám ale například fotku slíbil, určitě se prosím přes mail nebo sms zprávy připomeňte, nebudu se zlobit na vás, ale na sebe, že si v tomto nedokážu udělat systém a sliby plnit ...