Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Pro příznivce tenisu: Tady můžete sledovat živě všechny zápisy v Melbourne - s Petrou Kvitovou, Tomášem Berdychem i mnohými dalšími

Dovolte mi jako tenisovému příznivci jeden tenisový miničláneček. Na internetu často narážím na dotazy, jestli je možné někde sledovat špičková světová utkání tenistů, včetně našich hráčů Petry Kvitové a Tomáše Berdycha. Taková možnost skutečně existuje, a je velmi snadno dostupná. Stačí klknout na jednu adresu. Tedy:

Když kliknete TADY, najdete na tomto místě odkazy na všechny utkání, která se například nyní hrají až do konce příští týdne na letošním prvním grandslamu v Austrálii. Právě tam je nyní celá světová špička, právě tam se Petra Kvitová může stát světovou jedničkou.

Po kliknutí na vzpomínaný odkaz si už jen vyberte utkání a poté klikněte na některý link, který se vám nabízí. Je jich několik a vždy minimálně jeden funguje. Ještě jedna drobnost - nejdříve se vám ukáže takový reklamní čtvereček, ale ten po 30 sekundách zmizí. Pak už vám nic nebrání být přímo na kurtech na druhém konci světa.

Pochopitelně, musíte počítat s časovým posunem, utkání se hrají od jedné hodiny v noci našeho času do jedenácti hodin dopoledne. Mimochodem, zrovna, když píši tuto upoutávku, tak naše tenistka Petra Benešová hraje parádní tenis už ve 3. kole turnaje, první set vyhrála naprosto hladce 6:1.

Kdyby vás zajímaly všemožné informace k tomuto ostře sledovanému turnaji, najdete je TADY na stránkách iDNES.cz. Samotné rozlosování dvouhry žen najdete TADY, dvouhry mužů TADY. Tak příjemné ponocování :)

A držte palce Petře Kvitové, pokud se stane světovou jedničkou, bude to mimořádný úspěch našeho českého tenisu.

RB